Rizespor Başkanı Hasan Kartal havalimanını birbirine kattı!

2 Mart 2020 Pazartesi

Rizespor Başkanı Hasan Kartal görevli tarafından defalarca güvenlik kabininden geçmesi istenince görevliye ve polislere sert tepki gösterdi.

Trabzonspor-Çaykur Rizespor karşılaşması sonrası Ankara’ya gitmek için Trabzon Havaalanı’na gelen Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal görevli tarafından defalarca güvenlik kabininden geçmesi istenince görevliye ve polislere tepki gösterdi.

Trabzonspor’dan fırtına gibi geri dönüş!

Süper Lig’de 5-2 sonuçlanan Trabzonspor-Çaykur Rizespor maçının ardından Ankara’ya gitmek için havaalanına gelen Ç.Rizespor Başkanı Hasan Kartal bir güvenlik görevlisiyle tartıştı.

Güvenlik kabininden tekrar tekrar geçmesi istenen Kartal, görevlilere sinirlenerek “Her zaman aynı yapıyorsunuz yok ayakkabılarını çıkar, onu çıkar bunu çıkar” diyerek tepki gösterdi.

Görevlinin el kol hareketleri ile cevap vermesi üzerine arbede yaşandı. Bu sırada bir polis memurunun Kartal’ı engellemeye çalışmasıyla gerginlik büyüdü. Çaykur Rizesporlu yöneticiler ve polisler araya girerek Hasan Kartal’ı sakinleştirmeye çalıştırdılar. Hasan Kartal ise ardından sinirli bir şekilde oradan ayrıldı.

Hasan Kartal’a geçen ay Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından Yılın Spor Yöneticisi ödülü verilmişti.

Juventus’ta 3 futbolcuda koronavirüs tespit edildi

Benzer Haberler