Redmi Note 11 oldukça fazla ilgi gördü

3 Kasım 2021 Çarşamba

Son dönede akıllı telefon sektöründe muazzam bir büyüme yakalayan Xiaomi, orta segment için yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Çinli akıllı telefon devi geçtiğimiz gün merakla beklenen yeni nesil Redmi Note modellerini satışa sundu.

Uygun bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alan Redmi Note 11 ve Note 11 Pro tahmin edildiği üzere çok ilgi gördü. Telefonların stokları saniyeler içerisinde tükenirken, Xiaomi yetkilileri kısa süre içerisinde 500 bin adet cihazın satıldığını belirtti.

Redmi Note 11

Redmi Note 11 Çin’de 185 dolar civarında bir etiketle satışa çıktı. Bu uygun fiyatın satışlara olumlu bir şekilde yansıyacağı zaten biliniyordu.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Muhtemelen bu modeller önümüzdeki süreçte Türkiye pazarında da satışa çıkacaktır. Fakat Türkiye pazarındaki fiyat etiketleri biraz daha yüksek olabilir. Malum zaten Xiaomi Avrupa fiyatlarını biraz yüksek tutuyor. Bir de bunlara kur farkı ve vergiler eklenince fiyatın 4000 TL ile 4500 TL arasına kayması muhtemel görünüyor. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

Şunu da söylemeden geçmeyelim. Henüz bu modellerin Avrupa’ya dolayısıyla da Türkiye’ye ne zaman gelecekleri belli değil. Bekleyip göreceğiz.

Renault Taliant fiyatlarına bir zam daha geldi!

Benzer Haberler