Recep İvedik 6 nerede çekildi?

18 Temmuz 2021 Pazar

Recep İvedik 6 nerede çekildi?

Şahan Gökbakar’ın başrolde yer aldığı Recep İvedik filminin son serisidir. Film 2019 yılında vizyona girdi. İzleyenlerin aklına ise Recep İvedik 6 nerede çekildi?  sorusu geldi. Recep İvedik filmde Konya yerine Kenya’ya gidince izleyenler film nerede çekildi diye düşündü.

 

Recep İvedik 6, Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte yazdığı, yine başrolünde Şahan Gökbakar ve Nurullah Çelebi’nin yer aldığı komedi filmidir. Recep İvedik 6 filmi çekim yeri ise izleyeni merakta bıraktı. Peki, Kenya nerede?

RECEP İVEDİK 6 KONUSU

Recep İvedik 6, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik’in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik’in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağırılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya’da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye’ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

RECEP İEVDİK 6 NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri 3 Eylül 2018’de başladı. Çekimlerin bir bölümünün Bursa’nın Karacabey ilçesindeki longoz ormanında yapılacağı bildirilmişti.

Seyirci Recep İvedik’e yüz vermedi!

Benzer Haberler