realme C25s satışa sunuldu

4 Kasım 2021 Perşembe

C25s , Süper Gece Manzaraları yakalayan 48 MP Yapay Zekalı Üçlü Kamera, 6000mAh devasa pil, 6.5″ HD mini damla tam ekran ve Helio G85 12nm octa-core 2.0GHz işlemciyle fark yaratıyor

realme C25s , içerisindeki yerleşik Helio G85 güçlü oyun işlemcisi ile geliştirdiği akıcı oyun deneyimini yeni nesil oyun severlerle buluşturuyor. 2GHz’de çalışan güçlü iki Arm Cortex-A75 CPU ve 1.8GHz’i zorlayan altı adet Cortex-A55 işlemci ile donatılan 12mn octa-core işlemci 2.0 GHz’e varan hız olanağı sunuyor. Bu güçlü ve oyun odaklı işlemci, en sevilen oyunları yüksek performansta ve zorlanmadan çalıştırabilme yeteneğine sahiptir. realme C25s aynı segmentteki diğer telefonlarla kıyaslandığında daha yüksek karşılaştırma puanıyla ön plana çıkmaktadır.

realme C25s

48MP kamera ile 6000×8000’e varan ultra yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekme imkanı sunmaktadır. C25s’in Süper Gece Manzarası modu ile gece çekimlerini parlaklık, ayrıntı ve renk bakımından daha da iyi hale getiriyor. C25s ayrıca makro lensi de desteklemektedir. Bu lens sayesinde en küçük büyüleyici ayrıntıları yakalayabilmektedir. 8MP ön selfie kamerası, mükemmel selfieler çekmenizi sağlayacak AI Beauty, HDR ve Portre modlarını desteklemektedir.

6000mAh Batarya, 18W Hızlı Şarj, Kesintisiz Günlük Kullanım

realme C25s’in bataryasıyla, 43 saat 17 dakika görüşme yapabilir veya 9.78 tur MLBB oynanabilmektedir.  Ayrıca 25 saat Youtube’da video izlenebilir ya da 115 saat boyunca Spotify’da müzik dinlenebilmektedir. Yazılımı içerisindeki Hızlı Uygulama Durdurma özelliği, nadiren kullanılan uygulamaları otomatik olarak algılayıp durdurur ve pil ömrünü uzatmak için işlevsiz olarak arka planda tutar. Akıllı Gece Şarj Koruyucusu özelliği ise gece şarj etme esnasında, pil neredeyse tam dolu konuma geldiğinde, akıllı yavaş şarj özelliğini aktifleştirir, böylece pili uzun vadede korur ve  pil ömrünü uzatır.

 6.5” HD Mini Damla Ekran, Parmak İziyle Ultra Hızlı Kilit Açma

C25s, %89.5’e varan ekran-gövde oranına sahip 6.5” HD mini damla ekranı ile bu fiyat aralığındaki cihazlar içerisinde en büyük ekran boyutuna sahiptir.

Cihaz üzerinde, çift SIM yuvası ve cihaz hafızasının 256 GB’a kadar arttırılmasına olanak sağlayan SD kart yuvası olmak üzere üç kart yuvası bulunmaktadır. Parmak iziyle ultra hızlı kilit açma özelliği ve yüz tanıma özellikleri sayesinde gizliliği korumak için ek bir çaba gösterilmesine gerek kalmaz.

Bu fiyata Taliant mı olur! 

 

Benzer Haberler