Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Teknoloji

Realme C11 ile şarj derdine son

Realme’nin yeni modeli Realme C11, sürekli şarj noktası arama endişesi duymadan gün boyu kullanabileceği bir akıllı telefon olarak dikkat çekiyor.

5000 mAh devasa bataryası ile kullanıcıları şarj derdinden kurtaran realme Realme C11 , yepyeni şık tasarımı ve güçlü performansı ile de gençlerin gün boyu ellerinden düşürmedikleri yeni arkadaşı olacak.

Realme’nin yeni giriş seviyesi akıllı telefonu C11; şık tasarımı, geniş ekranı ve devasa pili ile bulunduğu kategoride tüketicilere benzersiz bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. 5000 mAh devasa bataryası ile 1,5 güne kadar şarj ihtiyacı duymadan kullanılabilen Realme C11; kullanıcılara pil ömrü konusunda endişe duymadan konuşma, oyun oynama ve video izleme olanağı veriyor.

Realme C11

Uzun pil ömrü sayesinde kullanıcılar aralıksız 21 saat film izleyebiliyor, 12 saat oyun oynayabiliyor, 169,8 saat yani dolu dolu 7 gün müzik dinleyebiliyorlar. 30 saatin üzerinde telefon görüşmesi yapmaya imkan veren C11, 40 güne kadar bekleme süresi ile de rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

Hızlı uygulama dondurma, ekran pil optimizasyonu ve AI güç tasarrufu özellikleri ile arka plan uygulama güç kullanımını azaltarak da pil dayanıklılığını artıran C11, ters şarj özelliği ile farklı cihazlarınızı mikroUSB kablosu aracılığıyla şarj etmenize de olanak veriyor. Yanmaz malzemeden yapılmış çerçevesi, paslanmaz çelik pil koruması, şarj adaptörü ve kablosundaki güvenlik izleme çipleri sayesinde C11, kullanıcıları pil patlaması gibi kazalar konusunda endişelenmekten de kurtarıyor.

Şık Tasarım

“Baharat Grisi” ve “Nane Yeşili” olmak üzere 2 çekici renk seçeneği ile gelen realme C11, yeni geometrik tasarımı ile de dikkat çekiyor. Telefonun, üzerine kazınmış zarif eğriler ile çekici bir görünüm kazanan arka yüzeyi; parmak izlerini çok daha az tutuyor, çizilme ve kaymayı da zorlaştırıyor. Ülkemizde de iyi satış rakamı ile başlayan cihazı genelde şarj sorunu ve orta segment cihaz arayışında olan kullanıcılar tercih ediyor. Cihazın ülkemizdeki satış fiyatı 2.699 TL.

Asus Expertbook B9450F inceleme: Çok ince ve çok güçlü

loading...