Razer Chroma ailesi büyüyor

24 Ekim 2020 Cumartesi

Razer Chroma ailesi büyüyor

Oyuncuların rüyalarını süsleyen Razer Chroma ailesi yeni ürünleriyle genişlemeye devam ediyor. İşte yeni ürünler hakkındaki detaylar!

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer, her oyuncunun masaüstü kurulumunu geliştirmek için adreslenebilir bir RGB denetleyicinin yanı sıra yeni Razer Chroma RGB donanımlı aksesuarları duyurdu. Razer Synapse 3 ile.uyumlu olan yeni Chroma aksesuarları oyunlarla ve ev aksesuarlarıyla entegrasyonun yanı sıra sonsuz sayıda renk kombinasyonuna uyacak şekilde özelleştirilebilir. Yeni Chroma.aksesuarları koleksiyonu, PC oyuncularına daha rahat ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandı.

Razer Chroma Adreslenebilir RGB Denetleyicisi

Yeni ARGB denetleyicisi, Chroma özellikli çevre birimleri ve çeşitli üreticilerin ev cihazlarıyla birden fazla ARGB PC bileşenini ek RGB yönetim yazılımına.ihtiyaç duymadan Razer Synapse 3 şemsiyesi altına sokarak senkronize etme sorununu çözmeyi hedefliyor. Denetleyici, herhangi bir yapıya uygun entegrasyon için SSD montaj.noktaları ile donatılmıştır ve PC kullanıcılarının ARGB fanlarını, ışık şeritlerini ve daha fazlasını takmaları için altı ARGB başlığı içerir.

ARGB bileşenleri içindeki her bir LED ayrı ayrı yönetilebilirken, kullanıcıların bağlı cihazları Razer Synapse 3‘te Chroma Studio aracılığıyla tamamen özelleştirilebilir.

Daha kolay kontrolün yanı sıra; Enermax, Phanteks, SilverStone Technology,.Teamgroup, LianLi ve ThermalTake gibi denetleyiciye bağlı Razer harici anlaşmalı markalara ait bileşenler de Razer Synapse oyun entegrasyonu, ev cihazı entegrasyonu.ve çevre birimi entegrasyonu portföyüne erişim sağlar.

Razer Chroma

Razer Base Station V2

Yeni kulaklık standı, daha az göze batan, daha sağlam ve daha da çok yönlü olacak şekilde yeniden tasarlandı. Stand, alüminyumdan yapılmış ve Chroma RGB ile kaplanmış kaymaz bir tabanlı, inceltilmiş tek tırnaklı bir tasarıma sahiptir.

 

Base Station V2 Chroma, iki adet USB 3.1 ve 7.1 surround ses sağlayan yerleşik bir DAC ile bütünleşmiş halde 3.5 mm jack bağlantı noktası.sunarak avantaj sağlar. Base Station V2 Chroma; siyah, kuvars ve cıva renk seçenekleri ile satışa sunulacaktır.

Razer Şarjlı Mat Chroma

Hızlı, renkli ve kavrayıcı olan yeni Razer Şarjlı Mat Chroma; dış kısımda bulunan Chroma RGB aydınlatmanın yanı sıra çizikleri ve kaymaları önlemek.için yumuşak dokunuşlu kauçuk yüzeyi ile telefonları, kulaklıkları ve daha fazlasını hızlı şarj etmek için 10 watt’a kadar güç desteği sunar.

Razer Fare Tutucu V3

Alüminyum gövde, kaymaz taban ve Chroma RGB ile hazırlanmış yeni fare kablo tutucusu, fare kablo yönetimini bir üst seviyeye taşırken fare hareketlerinin artık renkli olduğu kadar pürüzsüz yapılmasını sağlıyor.

Razer Fare Yuvası Chroma

Razer’ın en yeni kablosuz fareleri için özel olarak tasarlanan Razer Mouse Dock Chroma, fareleri yuvaya hızlıca takıp çıkarmak için manyetik bir kılıf tasarımına, kararlılığı sağlamak için kaymaz bir tabana ve oyuncuların şarj durumunu kolayca takip edebilmeleri için aydınlatma efektli Chroma RGB’ye sahiptir. Razer Mouse Dock Chroma, Razer DeathAdder V2 Pro, Razer Naga Pro, Razer Basilisk Ultimate veya Razer Viper Ultimate ile benzersiz bir şekilde uyumludur.

Xbox Series X ile uyumlu Razer aksesuarları tanıtıldı!

Benzer Haberler