Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan beni evden kovdu

8 Ekim 2021 Cuma

Rasim Ozan Kütahyalı, eşi Nagehan Alçı ile kendisinin Ümit Kocasakal hakkında Twitter’da yaşadıkları tartışmayı anlattı. Kütahyalı, “Benim tiyatro bulduğum bir kavga vardı. Daha sonra kavga ettik. ‘Evden git’ dedi. İzmir’e gittim” dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı, Haber Global’de yayınlanan Buket Aydın’ın sunduğu ‘Tarafını Seç’ programına konuk oldu. Kütahyalı, Alçı ile Ümit Kocasakal konusunda Twitter’da yaşadıkları tartışma hakkında açıklama yaptı. Alçı ile bu konuda daha sonra evde de kavga ettiklerini ifade eden Kütahyalı, eşinin kendisini evden kovduğunu söyledi.

Kütahyalı olayı şu ifadelerle anlattı:

“Biz çok özgürlükçü bir aileyiz. Bizde ataerkillik yoktur. Nagehan çok özgür bir kadın, ben çok özgür bir insanım. Tartışırız. Bir kere biz Twitter’dan da kapıştık, birbirimize girdik. O gün işte benim bahsettiğim tipte, benim tiyatro bulduğum bir tartışma vardı. Tiyatro buluyorum çünkü adam bizim emrimizde.

Bizim emrimizde adam. Orada muhalif rolü oynayıp bir şey yapıyor. Ben kızdım, atmamalıydım o tweetleri. Özür diliyorum canlı yayında. Nagehan’a da terbiyesizlik yaptı. Orada biraz şeyim tuttu, ataerkillik olabilir. Yani orada eşime yapılan saygısızlık. Saygısızlığı yapan adam muhalif değil, bizim kontrolümüzde, emrimizde bir adam. Şimdi onu görünce insan, diyor ‘bir dakika kardeşim, tiyatro oyna da bize bunu yapma” dedi.

“BENİ EVDEN KOVDU”

Aydın’ın “Sonra kavga ettiniz mi?” sorusuna ise Kütahyalı, “Ne kavga, ne kavga ettik. Çok kızdı bana. Çok haklıydı” dedi. Daha sonra ise “Size ‘Evden git’ dedi mi?” sorusuna ise “Evet, itiraf ediyorum. İzmir’e gittim. Vallahi beni kovdu. Bizim İzmir’de Göztepe’de bir evimiz var. Gittim, vatanım memleketime yerleştim. 3 gün sonra döndüm. O günden sonra tweet falan atmıyorum zaten” dedi.

NE OLMUŞTU?

Bir programda Ümit Kocasakal ile gerginlik yaşayan eşi Nagehan Alçı’ya sosyal medyadan önerilerde bulunan Rasim Ozan Kütahyalı, “Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var. Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” paylaşımları yapmıştı.

Alçı ise bu tweetler için “Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum” demişti.

Nagehan Alçı: Erdoğan, Atatürk döneminden daha güçlü olan tek lider

Rasim Ozan Kütahyalı ve menajerinin sosyal medya hesapları hacklendi