‘Ram olacaksınız’ diyen yandaş Mustafa Albayrak’tan pes dedirten savunma!

18 Kasım 2020 Çarşamba

‘Ram olacaksınız’ diyen yandaş Mustafa Albayrak’tan pes dedirten savunma!

TV 100’de yayınlanan Ahu Özyurt ile 10’dan 12’ye programında Gazeteci Barış Yarkadaş ile yandaş yazar Mustafa Albayrak arasında gergin anlar yaşanmıştı. AKP’nin sahip çıkmadığı Albayrak, “milli iradeyi savundum” dedi.

TV 100’de yayınlanan Ahu Özyurt ile 10’dan 12’ye programında Gazeteci Barış Yarkadaş ile yazar Mustafa Albayrak arasında gergin anlar yaşanmıştı. AKP’nin sahip çıkmadığı Albayrak, “milli iradeyi savundum” dedi.

‘Erdoğan’a itaat edeceksiniz’ diyen Albayrak’ın önceki durağı FETÖ çıktı

Türkiye’deki yargının siyasetten hiçbir zaman bağımsız olmadığını iddia eden Albayrak, kuvvetler ayrılığını savunan Barış Yarkadaş’a “Tayyip Erdoğan’a itaat edeceksiniz. Ram olacaksınız. Türkiye’yi Tayyip Erdoğan yönetecek, itaat edeceksiniz. Onun idaresi altında yaşayacaksınız.” ifadelerini kullanmıştı.

AKP’Lİ VEKİL SAHİP ÇIKMADI

AKP Milletvekili Mustafa Canbey’in “Dün sabah,@tv100’de gündeme konu olan programdaki bir konuğun partimizi ve liderimizi referans göstererek söylediği sözler ne partimizi ne de liderimizi bağlamaktadır. Partimiz adına konuşacak olan kişiler partimiz organlarınca belirlenmiş siyasi sorumluluğu olan sözcülerimizdir.” sözlerine yanıt veren Albayrak, milli iradeyi savunduğunu iddia etti.

Canlı yayında skandal sözler: Erdoğan’a itaat edeceksiniz, ram olacaksınız!

‘MİLLİ İRADEYİ SAVUNDUM’

Albayrak, paylaşımında, “Sayın Vekil ne denildiğini iyice dinleseydiniz de sonra açıklama yapsaydınız keşke. Biz orada milli iradeyi ve onun temsilcisi olarak Beştepe de oturan Sayın Cumhurbaşkanımıza Yüksek yargının gitmesinin tabii olduğunu savunduk. Bunu da parti adına değil bir seçmen olarak yaptık.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler