Pucca’nın eşi böyle isyan etti: Önce beni öldürmeleri lazım

12 Temmuz 2019 Cuma

Pucca’nın eşi böyle isyan etti: Önce beni öldürmeleri lazım

“Pucca” lakabı ile tanınan Pınar Karagöz’e, sosyal medyada uyuşturucuya özendirdiği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis ve 66 bin 666 lira para cezası verildi. Hapis kararına Pucca’nın oyuncu eşi Serhat Osman Karagöz sosyal medya hesabından isyan etti.

Pucca lakabı ile tanınan sosyal medya fenomeni ve yazar Pınar Karagöz, Pablo Escobar ile ilgili attığı bir tweet nedeniyle uyuşturucuya özendirdiği öne sürülerek 5 yıl 10 ay hapis ve para cezasına çarptırıldı. Bu kararın ardından sosyal medya hesabından ağlayarak karara isyan eden Pucca’ya ilk destek eşi Serhat Osman Karagöz’den geldi.

‘Pucca’ ve ‘Burry Soprano’ için 10 yıl hapis istemi

Oyuncu Serhat Osman Karagöz, sosyal medya hesabından eşi Pınar Karagöz’e verilen cezaya tepkisini şu sözleriyle dile getirdi: ”Narcos dizisini izleyip, üstüne escobar ile attığı tweet yüzünden 7 yıl hapis cezası üstüne para cezası aldı Pucca… yok yook aklınızı kaybetmediniz ben de ilk önce öyle düşündüm.

Ne yazacağımı bile bilmiyorum şu an. Sadece günah be günah, 2 yaşında çocuğumuz var! Ben ilerde Batı’ya ne diyeceğim, ‘annen muhalif olduğu için, 12 tane dava açıldı hakkında, aralarından tek suçlu bulunduğu tweet, Escobar’a yazdığı oldu.

7 sene hapis cezası aldı’ bu kız tecavüzcü olsaydı, hayvanlara zarar veren bir adi olsaydı, hırsız olsaydı alkışlanarak çıkardı o mahkemeden. Pınar neye inanıyorsan o şahidim olsun senin teslim olmandan önce beni öldürmeleri lazım. Eminim, bir yolu vardır, yoksa bile ben varım! Bazen ortadan ikiye bölünsün istiyorum dünya bunun temyizi var olmazsa böleriz dünyayı ortadan ikiye … @puccito”

 

Benzer Haberler