PUBG Mobile Tesla ile anlaştı

21 Temmuz 2021 Çarşamba

PUBG Mobile Tesla ile anlaştı

PUBG Mobile en fazla oynanan oyunlar içerisinde yer alıyor. Özellikle son dönemlerde kullanıcı sayısını büyük oranda artırdığını söyleyebiliriz. Ancak şirket kitlesini biraz daha artırmak istiyor. Bu nedenle Tesla markasına göz kırpan oyunda ilginç bir video yayınlandı.

Tesla ile anlaşan oyun, yeni modeller ekledi. Oradaki Tesla araçları oyuna çok ayrı bir hava katmayı başardı. PUBG Mobile öyle bir sistem kurdu ki Tesla araçlarını otonom bir şekilde sürmek bile mümkün. Hem Elon Musk hem de PUBG Mobile bunu resmi sitesinde yayınladı.

PUBG Mobile

Yayınlanan videoya bakıldığında özellikle Cybertruck modelinin ön planda olduğu görülüyor. Adeta uzaydan gelmiş gibi görünen bu araç aslına bakacak olursak etkili bir reklam yöntemi. Hem Cybertruck hem de PUBG Mobile kendi tanıtımını başarılı bir şekilde yaptı. Güncelleme ile birlikte böyle bir özelliğin geleceği tahmin ediliyordu.

Kendi YouTube kanalında videoyu paylaşan PUBG Mobile, birçok renge sahip araç ekledi. Beyaz, siyah ve mavi Cybertruck modelleri kullanıcılarını bekliyor. Konu güncellemeden açılmışken bazı harita değişikliklerinden bahsetmek gerekiyor. Askeri üs ve okul gibi birçok yerin ismi değiştirildi. Ayrıca teknolojik açıdan geliştiklerini söyleyebiliriz.

Kısaca özetlemek gerekirse PUBG Mobile oyunu birçok yeni özellik kazandı. Hem araçların renkleri hem de çeşitli ekipmanlar güncellendi. Ayrıca Cybertruck aracının neredeyse her rengine yer verildi. Hemen yukarıya sizler için videoyu bıraktık.

Redmi 9T: Büyük ekranlı, 6000mAh pilli telefon!

Benzer Haberler