Poco M3 Pro 5G şekilleniyor

19 Mayıs 2021 Çarşamba

Poco M3 Pro 5G şekilleniyor

Poco geçtiğimiz günlerde 19 Mayıs’ta gelen Poco M3 Pro 5G cihazının Dimensity 700 SoC tarafından destekleneceğini duyurdu. Şimdi akıllı telefonun FullHD + çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 “Dot Ekrana sahip olacağını öğrendik.

Poco, ekranın size “daha esnek bir izleme deneyimi” sunmak için bir DynamicSwitch özelliği ile geleceğini belirtiyor. Bu biraz belirsiz gelebilir, ancak şirket tarafından paylaşılan poster, DynamicSwitch’in uygulamaya bağlı olarak ekran yenileme hızını otomatik olarak ayarlayacağını öne sürüyor. Ayrıca M3 Pro 5G, 18W şarjla 5.000 mAh pile sahip olacak. Poco, M3 Pro 5G’nin teknik özelliklerinin geri kalanını henüz açıklamadı, ancak akıllı telefonun farklı bir tasarıma sahip yeniden markalanmış bir Redmi Note 105G olduğu söyleniyor.

Poco M3 Pro 5G

 

Bu doğruysa, yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucu, 48MP üçlü kamera ve 8MP selfie ünitesi olacaktır. Poco M3 Pro 5G için yakın zamanda sızdırılan görseller, akıllı telefonun gerçekten yandan monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip olacağını ve en az üç renkte olacağını ortaya çıkardı.

Ayrıca Poco M3 Pro 5G’nin sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 700 işlemci ile güçlendirilmesi bekleniyor. Poco M3 Pro 5G, tescilli hızlı şarjı destekleyecek. Kameralar söz konusu olduğunda, Poco M3 Pro 5G’nin 48 megapiksel birincil kamera içeren üçlü bir kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor; 2 megapiksel kamera ve 2 megapiksel kamera. M3 Pro 5G, Android 11 sistemini çalıştıracak.

Cardano tüm zamanların en yüksek seviyesinde!

Benzer Haberler