Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’nın görüntüleri ortaya çıktı

21 Temmuz 2020 Salı

Pınar Gültekin’in katili, Cemal Metin Avcı’nın cinayeti işlemeden önce benzinciye gidip iki şişe benzin aldığı görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı.

Pınar Gültekin’i öldüren zanlının kamera kayıtları ortaya çıktı. Görüntülerde zanlı Cemal Metin Avcı’nın cesedi yok etmek için benzin aldığı görülüyor.

Muğla’da 5 gün önce kaybolan Pınar Gültekin’in bugün ormanlık alanda cansız bedenine ulaşıldı. Katilin Gültekin’in eski sevgilisi Cemal Metin Avcı olduğu anlaşıldı. Gültekin’in Avcı tarafından dövüldüğü, boğularak öldürüldüğü ve cesedinin yakıldıktan sonra, varille ormanlık alana bırakıldığı belirlendi.

Pınar 27 yaşında öldürüldü! Avukat Hülya Gülbahar: Kadın cinayetlerini önleyebilmenin tek bir yolu var, İstanbul Sözleşmesi

Ortaya çıkan son görüntülerde, istasyona beyaz bir araçla gelen Cemal Metin Avcı, önce aracına yakıt aldı ardından elindeki iki pet şişeden birine birine de yakıt koydurdu. O anları istasyonun güvenlik kamerası kaydetti.

Öte yandan Gültekin’in de son görüntüleri de ortaya çıktı. AVM’deki bir marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Gültekin, bir süre kameranın görüş alanına girip daha sonra gözden kayboluyor.

Benzer Haberler