Pet Festivali Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atıyor

24 Haziran 2021 Perşembe

Pet Festivali Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atıyor

 Konsere tüm konuklar evlerinde besledikleri evcil hayvanlarıyla beraber katılabilecek.

“Bu Dünya Hepimizin” sloganı ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nda yer alan İstanbul’un ilk açık hava kültür ve sanat yeri ‘Yeni Bir Yaşam’ (YBY) etkinlik alanında 25-26 Haziran’da gerçekleşecek Pet Festivali, dünya ve Türkiye’de bir ilke imza atacak. Çarpıcı sesi ve farklı türlerden seçkisiyle Ceylan Ertem, festivalin kapanış konserinde müzikseverlere ve sevimli ev hayvanlarına özel bir konser verecek.

Hayvanlara karşı duyarlılığı ve hayvan sevgisini arttırmak, onlarla birlikte yaşama bilincini geliştirmek amacıyla yola çıkan Pet Festivali, “Bu Dünya Hepimizin” sloganı ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nda yer alan İstanbul’un ilk açık hava kültür ve sanat yeri ‘Yeni Bir Yaşam’ (YBY) etkinlik alanında 25-26 Haziran’da gerçekleşecek.

Pet Festivali’nin kapanış gecesinde çarpıcı sesi, özel yorumu ve pek çok farklı türden seçkisiyle Ceylan Ertem sahne alacak. Pandemi yüzünden sahnelerden uzak kalan, aynı zamanda hayvansever olan Ceylan Ertem bu konserle uzun bir aradan sonra İstanbullu hayranlarıyla da bir araya gelmiş olacak.

Konserin bir ilginç özelliği ise evlerimizin sevimli varlıkları, can dostlarımız ev hayvanlarının da bu konseri sahipleriyle birlikte izleyebilecek olması. Dünyada eşine az rastlanacak, Türkiye’de ise ilk kez gerçekleşecek konsere tüm konuklar evlerinde besledikleri evcil hayvanlarıyla beraber katılabilecek, pati dostu bu konseri keyifle izleyebilecek.

Evlerimizin sevimli varlıklarının birçok ticari işletmeye kabul edilmediği, apartman kültüründe tartışma konusu yapıldığı düşünüldüğünde bu kadar geniş katılımlı bir pati sever konser tüm Türkiye’ye yeni bir perspektif sunacak…

Ceylan Ertem’in büyülü sesini dinleyen hayvanseverler hem harika bir konser deneyimi yaşayacak hem de Türkiye’de yeni bir başlangıca imza atmış olacak… Bu konser sonrasında ticari işletmeler patili dostlarımıza farklı bir gözle bakacak…

HAYVANSEVERLER VE PATİLİ DOSTLAR FESTİVALDE HEP BİRLİKTE EĞLENECEK!

Can dostlarımız olan kedi-köpek ve tüm ev hayvanlarının sahipleriyle hep birlikte iyi vakit geçirip eğleneceği ve çok özel deneyimler yaşayacağı Pet Festivali boyunca birçok eğlenceli etkinlik de konukları bekliyor olacak.

Patili dostların YBY etkinlik alanında özgürce dolaşabileceği, özel alanlarda yeni arkadaşlar edinebileceği ve tüm ihtiyaçlarını giderebileceği Pet Festivali’nde evcil ev hayvanları sektörünün önde gelen firmaları da stant açacak.

Konserler, çeşitli yarışmalar, seminerler, şovlar, söyleşiler, workshop ve farklı atölye çalışmalarıyla dopdolu bir içerik sunan Pet Festivali’nde ayrıca sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi hayvan dostlarımız ve barınaklar için mama ve bağış yardımları da toplanacak.

Festivalin konuşmacıları:

Atila Akbıyık
Erkut Gören
Prof.Dr. Ebru Yalçın
Dr. Efe Onur
Dr. Ebru Akbaş
Erkan Morgül
Emre Erdoğru
Dr. Haluk Ömer
Dr. İlker Kaynak
Prof.Dr. Kürşat Özer
Dr. Müjgan Çevik Aksay
Prof. Dr. Nilüfer Aytuğ

Detayli bilgi ve program için:
www.petfestivali.com
@petfestivalicom

Benzer Haberler