Pes! Lüks otelde beleş tatilden de mağduriyet çıkardı

16 Haziran 2021 Çarşamba

Pes! Lüks otelde beleş tatilden de mağduriyet çıkardı

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolarda adı geçen, Bodrum’da Sezgin Baran Korkmaz’a ait Paramount Otel’de konakladığı ortaya çıkan Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, “İddialar art niyetli, saklayacak hiçbir şeyim yok, kızım ağlayarak, ‘Biz bunu hak etmedik’ diye beni aradı” dedi.

Azerbaycan’da 24 TV’nin sorularını yanıtlayan İsmail Demir, “Gazeteci arkadaşımız beni aradı, sorular sormaya başladı. Ben çok rahat bir şekilde ‘Kardeşim özel hayatımıza karışamazsınız’ deyip kapatabilirdim. Ama saklayacak hiçbir şey olmayan bir insan rahatlığıyla sorduğu sorulara cevap vermeye çalıştım. Hatta bazı sorular için hafızamı tazeleyerek cevap verdim” diyen Demir, “Yani hayatım boyunca bu dördüncü tatil mi ne oldu… Çocuklarımla beraber belki de sekiz seneden beri yaptığımız ilk tatildi. Arkadaşımız ‘Şurada bir tatil yapsanız’ dedi” şeklinde konuşan Demir, sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi ben otelin sahibini araştırmakla, sorgulamakla mesul değilim. Yani anlaşılabilir tutum değil. Sanırım burada (haberde) art niyetten başka bir şey aramamak gerekiyor”

Sezgin Baran Korkmaz – Veyis Ateş’in 10 milyon euro pazarlığının kaydı ortaya çıktı

’15 YAŞINDAKİ KIZIM BENİ SABAH AĞLAYARAK ARADI’

“15 yaşındaki kızım beni sabah ağlayarak aradı diye sözlerine devam eden İsmail Demir, “Bana ‘Baba biz bunu hak etmedik. Ben sekiz seneden beri kardeşlerimle ilk defa tatil yapabildim’ dedi. Kızımın göz yaşları herhalde İsmail [Saymaz’ın] Bey’in şu anda mutluluk göz yaşlarıyla karışmıştır. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

Fatih Altaylı, Veyis Ateş hakkında yazdı: Utanç verici suçlamalar

Benzer Haberler