Pes artık dedirtecek olay: Kızıyla birlikte yaptığı kardan adam çalındı

20 Ocak 2021 Çarşamba

Kartal’da Savaş Akbaş isimli yurttaşın oturduğu binanın bahçesinde kızıyla birlikte yaptığı kardan adam çalındı.

İstanbul Kartal’da yaşayan Savaş Akbaş isimli yurttaş, kar yağışının ardından 5 yaşındaki kızıyla kardan adam yaptı. Sabah uyanınca kardan adamı yerinde göremeyen baba kız şaşırdı.

Güvenlik kameralarını izleyen baba Akbaş, kardan adamın bir kişi tarafından çalındığını görünce şok oldu. Durumu kızına anlatan Akbaş, küçük kızın da çok üzüldüğünü belirtti.

Savaş Akbaş yaşanılanları şöyle anlattı:

“İstanbul’a kar yağdı. Bütün çocuklar çok sevindi. Benim de 5 yaşında bir kızım var. Kızım kar yağdığını görünce ‘Birlikte karda oynayalım ve kardan adam yapalım.’ diye tutturdu. Kartal’da sahil tarafında ne araçların üzerinde ne de çimlerin üzerine hiç bir yer de kar tutmadı. Oturduğum binanın altında bir minibüsün üzerinde karları gördüm. Araçtan karları toplayarak kızımla beraber kardan adam yaptık. Birlikte eğlendik. Kızımla beraber hatıra fotoğrafı çektirdik. Akşam eve giderek uyuduk. Sabah kalktığımızda kardan adamımıza tekrar bakalım dedik ve baktığımızda yerinde göremedik. Doğal olarak kardan adamı göremeyince kızım da çok üzüldü. Binanın güvenlik kameralarını inceledim. Baktığımda bir arkadaşın gece yarısı gelip kardan adamı çaldığını gördüm. Kızıma söyleyince çok üzüldü. Emeğimiz de böyle çalınmış oldu.”

Benzer Haberler