Perinçek’ten, “Maocuyu ülkücü yapıp evlendim” diyen Akşener’e yanıt

9 Ocak 2021 Cumartesi

Perinçek’ten, “Maocuyu ülkücü yapıp evlendim” diyen Akşener’e yanıt

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, “Bir Maocu neferini ülkücü edip evlendim. Sanırım Doğu Perinçek benden hiç hoşlanmaz bunun için” sözlerine Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten yanıt geldi. Perinçek, “Sayın Akşener’i tebrik ederim, öyle değerli bir insanla hayatını birleştirmiş. Sayın Akşener’in çeşitli olumlu, aydınlık, güzel özelliklerinde herhalde eşinin de bir payı olsa gerek” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ Youtube kanalında eşi Tuncer Akşener ile evliliğini “Bir Maocu neferini ülkücü edip evlendim. Sanırım Doğu Perinçek benden hiç hoşlanmaz bunun için” sözleriyle anlatmıştı. Akşener’in sözleri sosyal medyanın ilgisini çekmişti.

Hürriyet’e konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de Akşener’in bu açıklamalarına ilişkin, “Sayın Akşener’i tebrik ederim, öyle değerli bir insanla hayatını birleştirmiş. Sayın Akşener’in çeşitli olumlu, aydınlık, güzel özelliklerinde herhalde eşinin de bir payı olsa gerek” dedi.

Akşener’in eşi Tuncer Akşener’in adını duyduğunu, ancak kendisiyle hiç yüz yüze geldiklerini hatırlamadığını da belirten Perinçek, “O zamanlar benim arandığım, hapiste olduğum yıllardı. Ancak, Meral Hanım tanınmaya başlayınca, eşinin geçmişte bizim arkadaşımız olduğunu söyleyenler olmuştu” diye konuştu.

Akşener: Ne kadar Marksist kitap varsa okumuştum ikna edeyim diye

Benzer Haberler