Peker’den Soylu’ya: Kendinden emin olmayan biri içinde olduğun haramilere savaş açmaya cesaret edemez

21 Haziran 2021 Pazartesi

Peker’den Soylu’ya: Kendinden emin olmayan biri içinde olduğun haramilere savaş açmaya cesaret edemez

Suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek, “14 kişilik ekip var ya, başlarına da Mardin’den Hakan isminde bir amir getirmişsin, benimle ilgili ne kadar çalışma yaparsa yapsınlar hiçbir şey bulamayacaklar” dedi.

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslendiği paylaşımında, “Kendinden emin olmayan bir adam senin de içinde olduğun haramilere savaş açmaya cesaret edemez” ifadesini kullandı.

Sedat Peker’in sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle:

“Süslü Süleyman, organize şubenin içinde çeşitli şubelerden getirip tayin edip oluşturduğun 14 kişilik ekip var ya, başlarına da Mardin’den Hakan isminde bir amir getirmişsin, benimle ilgili ne kadar çalışma yaparsa yapsınlar hiçbir şey bulamayacaklar. Kendinden emin olmayan bir adam senin de içinde olduğun haramilere savaş açmaya cesaret edemez. Bunu da nasıl öğrendim diye merak edeceksin. Sana demiştim ya vatan fedaileri, serdengeçtiler, vatan delileri her yerdeler. Onlar birbirini tanımadan, birbirini deli gibi severler. Şunu sakın unutma, vatan fedailerinin, serdengeçtilerin, vatan delilerinin arasında gözle görülmeyen bağlar vardır.”

Benzer Haberler