Pazarcıların ‘tezgah yeri’ kavgası! Çivili sopayla darp edilen esnaf bir gözünü kaybetti

Yayın tarihi: 22 Ocak 2024 Pazartesi 6:25 pm - Güncelleme: 22 Ocak 2024 Pazartesi 6:39 pm

Bursa’da pazarcı iki aile arasında tezgah yeri sebebiyle çıkan kavgada çivili sopa ile darp edilen Yağızhan Y. sol gözünü kaybetti.

Olay, Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı Kasımefendi Caddesi’nde meydana geldi. Pazarcılık yapan Yağızhan Y. (30) ile babası Fahrettin Y. (61), iddiaya göre daha önce ‘tezgah yeri’ nedeniyle kavga ettikleri pazarcı kardeşler Tolga Y. (30) ve Beytullah Y. (35) ile yolda karşılaştı. Taraflar arasında yine ‘tezgah yeri’ nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma yumruklu, tekmeli kavgaya dönüşürken, Tolga Y., elindeki çivili sopayla Yağızhan Y.’ye vurmaya başladı.

SOL GÖZÜNÜ KAYBETTİ

Bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıyan kavga, çevredekilerin araya girmesi ile sonlandırılırken, aldığı darbeler sonucu başından ve gözünden yaralanan Yağızhan Y. ile babası Fahrettin Y., özel araçla İnegöl Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Sol gözü görme yetisini kaybeden Yağızhan Y., Bursa Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Tolga Y. ve Beytullah Y. kardeşler ise gözaltına alındı.  (DHA)

BURSA’NIN INEGOL ILCESINDE, TEZGAH YERI NEDENIYLE HUSUMETLI OLAN BABA-OGUL ILE IKI KARDES ARASINDA CIKAN KAVGADA, CIVILI SOPAYLA DARBEDILEN YAGIZHAN Y. (30) YARALANDI. YAGIZHAN Y.’NIN SOL GOZUNU KAYBETTIGI KAVGA, GUVENLIK KAMERASINA YANSIDI. FOTO: BURSA-DHA

Pazarda ‘tezgah yeri’ kavgası! Çivili sopayla darp edilen esnaf bir gözünü kaybetti

Kolpaçino ekibi Mehmet Akif Ersoy’u terletti! Canlı yayında kavga şakası

Kaynak: DHA