Pasquale Bruno’dan Merih Demiral’a övgü dolu sözler!

3 Mart 2022 Perşembe

İtalyanların önemli sağ beklerinden Pasquale Bruno, Merih Demiral için övgü dolu sözler sarf etti. 23 yaşındaki futbolcuyu yere göğe sığdıramayan Bruno, “Böyle savunmacılar için 100 milyon euro bile harcayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Juventus’un sezon başında Atalanta’ya kiraladığı Merih Demiral, gösterdiği performansla İtalyan basınında yer almaya devam ediyor. 30 milyon euroluk satın alma opsiyonu bulunan Merih Demiral için İtalyanların önemli sağ beki Pasquale Bruno övgü dolu ifadeler kullandı.

“MERİH İÇİN 100 MİLYON EURO BİLE HARCANIR”

Merih Demiral ile Torino’nun Brezilyalı stoperi Bremer’e övgüler yağdıran Pasquale Bruno, “İkisi de çok güçlü savunmacılar. Böyle futbolcular için 100 milyon euro bile harcayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

İtalya basını Merih Demiral’ı konuşuyor!

“CANNAVARO’DAN BERİ BU KADAR GÜÇLÜ STOPER OYNAMAMIŞTI”

Yorumlarının devamında methiyelerin dozunu iyice artıran Bruno, Merih Demiral için “Fabio Cannavaro’dan beri İtalya’da bu kadar güçlü stoper oynamamıştı” dedi.

MERİH DEMİRAL’IN ATALANTA KARNESİ

Bu sezon Atalanta’nın vazgeçilmez isimlerinden olan Merih Demiral, İtalyan ekibiyle çıktığı 27 maçta 2 gol, 1 asistlik performans sergiledi. 23 yaşındaki milli stoperin güncel piyasa değeri 28 milyon euro.

 

Benzer Haberler