Pandemiyi 16 yıl önce tahmin etmişti! Bitiş için de tarih vermiş

Yayın tarihi: 29 Aralık 2021 Çarşamba 9:45 am - Güncelleme: 29 Aralık 2021 Çarşamba 9:45 am

Dünya çapında etkisini gösteren koronavirüs salgınını 2005’te kaleme aldığı kitapta tahmin eden ABD’li medyum, hastalığın bitiş tarihi ile ilgili ayrıntıları da yazmış.

ABD’li medyum ve yazar Sylvia Browne’un 2005’te kaleme aldığı Kehanetler kitabında  koronavirüs benzeri bir hastalıkla ilgili yaptığı tahminler yeniden gündem oldu. 16 yıl önce yazılan kitapta “2020’lerde akciğerleri etkileyen zatürre benzeri bir hastalığın dünyaya yayılacağı” tahmin edildi. 2005 ile 2100 yıllarında dünyada yaşanacak olayların tahmin edildiği kitabın 210’uncu sayfasında yazılanlar günümüzde ortaya çıkan koronavirüs salgınıyla birebir benzerlik gösteriyor.

PANDEMİNİN BİTİŞ TARİHİ

Kitabın söz konusu bölümünde, “2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, 10 yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak” ifadeleri yer aldı.

77 yaşında hayatını kaybeden medyum ve yazar Sylvia Browne’un 1990 ile 2009 yılları arasında Öte Dünya’da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları, Kıyamet Günü Kehanetleri (End of Days), Dünyanın Gizemi ve Sırları (Secrets & Mysteries of the World) gibi gelecekte yaşanacak kehanetleri konu alan birçok kitabı bulunuyor.

İHA muhabirine açılmayan bagaj Danilo şefe açıldı