Özcan Deniz’in ‘Tam da yeni proje öncesi’ açıklamasına Feyza Aktan’dan yanıt

24 Ocak 2021 Pazar

Özcan Deniz’in ‘Tam da yeni proje öncesi’ açıklamasına Feyza Aktan’dan yanıt

Özcan Deniz’in hakkında çıkan şiddet haberlerine ilişkin “Yeni projemin arifesinde bunların yaşanması ayrı konu” açıklamasına eski eşi Feyza Aktan’dan yanıt geldi. Aktan, “Evladım için hukuk mücadelesi içindeyim” dedi.

Feyza Aktan, iki yıl önce boşandığı oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz tarafından fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını açıklayarak suç duyurusunda bulunan ve uzaklaştırma kararı aldırdı.

Haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz, haberlerin yeni dizisi öncesi kasıtlı olarak çıkarıldığını iddia ederek şu ifadeleri kullandı:

“Yıllar önce yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi ‘çamur at izi kalsın’ düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi mağdur etmedim. Yeni projemin arifesinde bunların yaşanması da ayrı bir konu. Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alınmaya çalışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşa etmekle meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsaade etmeyeceğim.”

FEYZA AKTAN: KİMSENİN KARİYERİYLE DERDİM OLMADI

Özcan Deniz’in iddialarına Feyza Aktan’dan da yanıt gecikmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aktan’da kimsenin kariyerleriyle derdi olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Bugüne kadar hem yazılı hem de görsel medyada herhangi bir açıklamada bulunmadım. Elimden geldiği kadar da kaçtım hep böyle şeylerden. Ancak içinde bulunduğum durum, artık bana bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettirdi. Öncelikle karşı tarafın bana açmış olduğu bir velayet davası var. Bundan sebeptir ki her anne gibi evladımın benden alınmaması için vermiş olduğum bir hukuk mücadelesinin içerisindeyim. Lanse edildiği gibi kimsenin kariyeriyle bugüne kadar bir derdim olmadı. Bu saatten sonra da asla olamaz”

ÖZCAN DENİZ’İN PAYLAŞIMINA TEPKİ YAĞDI

Özcan Deniz’in bugün Instagram hesabından oğluyla birlikte paylaştığı bir fotoğrafına ise sosyal medya kullanıcılarından “Çocuğu” annesinden ayırmayın” şeklinde yorumlar geldi.

Benzer Haberler