Oyuncu Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdiğini açıkladı

2 Eylül 2019 Pazartesi

Oyuncu Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdiğini açıkladı

Neslihan Doğrusöz’ün cinsiyet değiştirme ameliyatından hemen sonra, oyuncu Aybike Esin Tumluer de tıpkı Rüzgar Erkoçlar ve Eliz Sakuçoğlu’nun kardeşi Poyraz Sakuçoğlu gibi ameliyatla cinsiyet değiştirdi ve transeksüel ünlüler arasına katıldı.

Berk Oktay ve Seren Şirince ile ‘İlişki Durumu: Karışık’ isimli dizide Gülendam karakterini canlandırarak ün yapan ve ‘Ah Neriman’ dizisinde ise Perran Kutman ile kamera karşısına geçen Aybike Esin Tumluer, 2 yıl önce cinsiyet değiştirdiğini ünlü sanatçı Onur Akay’a açıkladı.

Yeni ismi Atlas Karan Tumluer

Aybike Esin Tumluer’in yeni isminin Atlas Karan Tumluer olduğunu açıklayan Akay, “İlişki Durumu Karışık isimli dizide çocuk bakıcısı ‘Gülendam’ karakteriyle hepimizin sevgisini kazanan ve konservatuardan yakın dostum olan 1988 doğumlu Aybike Esin Tumluer’den, uzun süre haber alamamıştım ve bu hafta sonu kendisi ile konuştuğumda hayatımın şokunu yaşadım. Önce telefonunu başka biri açtı zannettiğim anlarda, bana cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu itiraf etti. O artık Atlas Karan Tumluer’di.” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler