Otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu!

22 Ekim 2021 Cuma

Aydın’ın Söke ilçesinde bir sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Park halindeki otomobil ve motosiklete çarparak apartman bahçesine sürüklendi. O sırada kaldırımda bekleyen yurttaş otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Aydın’ın Söke ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, park halindeki otomobil ve motosiklete çarparak apartman bahçesine sürükledi. Otobüsün ise istinat duvarının üzerinde asılı kaldığı kazada şans eseri yaralanan olmadı.

Kaza, saat 18.00 sıralarında Çeltikçi Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi üzerinde meydana geldi. Morkent istikametine seyir halinde olan Zahir Birdal yönetimindeki otobüs, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında park halindeki otomobil ve motosiklete çarptı. Çarpanın etkisiyle, otomobil ve motosiklet demir korkulukların kırılmasıyla apartman bahçesine düştü. Otobüs ise istinat duvarı üzerinde asılı kaldı. Kaza sırasında kaldırımda kimsenin bulunmaması olası bir can kaybını önledi. Kazada yaralanan olmazken, otobüs, otomobil ve motosiklette büyük hasar meydana geldi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Benzer Haberler