Otobüste tanışıp kaçırdığı kadına ‘Seni deniyorum başkasıyla birlikte olacaksın’ dedi

Yayın tarihi: 1 Eylül 2022 Perşembe 3:09 pm - Güncelleme: 1 Eylül 2022 Perşembe 3:09 pm

Şehirlerarası otobüslerde muavin olarak çalışan Mücahit isimli erkeğin kendisine kaçan Ayşe Bağcı isimli kadına “Seni deniyorum başkasıyla birlikte olacaksın” dediği öğrenildi.

İddialara göre; 24 yaşındaki Ayşe Bağcı, otobüs yolculuğunda muavin Mücahit ile tanıştı. Genç kadın, daha sonra evli olan bu kişiye kaçtı. Ayşe’nin ailesi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert’e katıldı. Gözü yaşlı anne-baba kızlarına “Evine dön” çağrısı yaptı.

Müge Anlı’nın acı günü

“BAŞKASIYLA BİRLİKTE OLACAKSIN”

Müge Anlı’nın “İlk olarak nasıl bir teklifte bulundu?” sorusuna cevap veren Ayşe Bağcı, “Seni deniyorum başkasıyla birlikte olacaksın’ dedi” ifadelerini kullandı. Ayşe’nin bu itirafı karşısında salon adeta buz kesti.

“BU KADAR İLERİ GİTTİĞİNİ BİLMİYORDUM”

Annesi ise, “Bu kadar ileri gittiğini bilmiyordum. Şu an şoktayım. Sen buraya geldim diyorsun ama hala onu bekliyorum. Sen normalde böyle bir insan değildin. Nasıl oldun böyle?” diye konuştu.

“BUNLAR BİR KAÇ KİŞİ”

Ayşe Bağcı’nın babası da yeni iddialar ortaya attı, “Odalarını başkalarına kiraya veriyor. Bu aile sürekli bu işi yapan bir aile. Annesi bana aynı şeyleri söyledi. Bir kişi değil bunlar. Bunlar birkaç kişi” dedi.

ŞOFÖR SERKAN: “KADIN YOLCULARI TAKİP EDİYOR”

Bugünkü canlı yayına katılan otobüs şoförü Serkan Bey ise “Bu kişi kadın yolcuları kandırmak için takip ediyor. Kimin nereye gittiğini, nerede kaldığını takip ederdi. Bu kadını da Trabzon’a getirtiyor ve kandırıyor. Bu kişi herkesi dolandırıyor. Zaten işe girdiğinde hemen atılıyor. Millet bundan usanmış” diye konuştu.

“KİRALIK KATİLE BAŞVURDUM”

İsmini vermek istemeyen bir izleyici ise şunları söyledi:

“Ben şu an evliyim. Bu kişi benim görüntümü aldı. İstanbul’a yolculuk yapıyordum.

O esnada tanıştık görüştük, Trabzon’a gittik. Apart evde benim görüntümü almış. Beni daha sonra para için tehdit etmeye başladı. ‘Görüntüleri ailene gönderirim’ dedi. ‘Seni vururum’ diyordu.

10 bin lira vermek zorunda kaldım. Görüntüleri almak için kiralık katile bile başvurdum. Ayşe de benimle aynı şekilde biliyorum” diye konuştu.

Arif Verimli Müge Anlı’ya ‘kırgınım’ diyerek mutluluklar diledi