Orhan Gencebay da Gülşen’in kıyafetinden rahatsız oldu

15 Şubat 2022 Salı

Hadise, Gülşen ve Hande Yener gibi kadın sanatçıların sahnede tercih ettiği iddialı kostümler hakkında konuşan Orhan Gencebay “Bu edeple ilgili, her şeyden önce insana yakışan olması lazım” dedi.

Akşam’ın haberine göre; ailesiyle yediği yemek sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Orhan Gencebay, şunları söyledi:

“Bunu öncelikle ortaya söylemek istiyorum, her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım. Biz eskiden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Tabii ki biz mayoyla çıkmıyoruz, biraz daha günlük kıyafetlerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsinin düşünerek gereğinin olması lazım diyorum. Bu edeple ilgili, akılla ilgili, eserin yapısıyla ilgili, her şeyden önce insana yakışan olması lazım”

NE OLMUŞTU?

Hadise, Gülşen ve Hande Yener’in sahne performanslarında tercih ettiği kıyafetlerle ilgili konuşan İzzet Yıldızhan, “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahneye çıkmasınlar” sözleriyle uzun süre gündemden düşmeyecek bir tartışma başlatmıştı.

Gülşen’den kıyafetiyle ilgili yorumlara sert yanıt

‘Külot’ eleştirisi yapan İzzet Yıldızhan’a Hande Yener geçmişi hatırlattı