Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun şikayeti nedeniyle hapis yattı

21 Şubat 2022 Pazartesi

Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun şikayeti nedeniyle hapis yattı

Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk gelini canlandıran ve ABD’de 48 yaş büyük bir adamla evlenen Meltem Miraloğlu’nun şikayeti sonucu Onur Akay’ın hapis yattığı ortaya çıktı. Onur Akay, Meltem Miraloğlu hakkında çok sayıda haber yapmıştı.

Onur Akay’ın Meltem Miraloğlu hakkındaki açıklamaları nedeniyle hapis yattığı ortaya çıktı. ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde canlandırdığı çocuk gelin rolüyle tanınan oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük olan Amerikalı Patrick Grady ile evlenmişti. Miraloğlu’nun evlilik haberini ise basına duyuran ses sanatçısı Onur Akay olmuştu.

KONUŞMA YASAĞI

Daha sonra Miraloğlu, evliliği hakkında magazin programlarında yorum yapan Akay’a, üç ay süreyle konuşma yasağı getirmişti. Miraloğlu daha sonra ise, 3 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Onur Akay hakkında zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verilmesi için, avukatı aracılığı ile mahkemeye başvurdu. Mahkeme tarafından onaylanan karar sonrası ses sanatçısı Onur Akay zorlama hapis yattı.

TIKLAYIN | Hamile Meltem Miraloğlu eşi tarafından hortumla darp edildi

Hamile Meltem Miraloğlu eşi tarafından hortumla darp edildi

ARANDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz günlerde Balıkesir’de kolluk güçleri tarafından trafikte çevrilen bir taşıtta Onur Akay’a rastlandı. Polis ekipleri araç içinde bulunan Onur Akay’a Genel Bilgi Taraması (GBT) yaptı. Yapılan güvenlik taramasının ardından Onur Akay’ın arandığı ortaya çıktı. Arama kararında habersiz olan Onur Akay, polis ekipleri eşliğinde Edremit Adliyesi’ne götürülerek Burhaniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumuna aktarıldı.

Zorlama hapis cezası alan Onur Akay, cezasını tamamladıktan sonra özgürlüğüne kavuştu. (Posta)

Benzer Haberler