OnePlus 8 fark yaratacak

18 Ocak 2020 Cumartesi

OnePlus 8 ekranı ile devrim yaratmaya geliyor. 120 HZ ekran yenileme hızının yanında bulanıklık engelleme özelliği ile OnePlus 8 fark yaratacak.

OnePlus 8 fark yaratacak. OnePlus’ın yeni amiral gemisi için geri sayım başladı. Çinli teknoloji üreticisinin yeni amiral gemisinde kullanılacak olan ekranın detayları da yavaş yavaş belli oluyor. Bugün firmanın CEO’su attığı tweetler ile ekranın MEMC özelliğini ve yenileme hızının nasıl fark yarattığını gözler önüne serdi.

Xiaomi pahalı modellerini neden satamıyor?

Televizyonlarda görmeye alışkın olduğumuz MEMC bulanıklık engelleme özelliği 2020’de telefonlara da gelecek. MEMC özelliği ekranda bariz bir şekilde görünen fark yaratıyor. Daha net ve pürüzsüz bir deneyim sunacak olan MEMC teknolojisi 120 Hz ile de birleşince, akıcılık konusunda çıtayı arşa çıkarıyor.

120 Hz tazeleme hızı ise ekrandaki görüntünün daha akıcı görünmesini sağlıyor. OnePlus 8’in ekranı görüntülemede 120 Hz ve dokunmada ise 240 Hz tepkime süresi sunacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga seti ve 8 GB RAM‘den alacak olan telefon, 2020’nin babalarından olacak gibi görünüyor.

Son olarak telefonda üçlü kamera kurulumun yer alacağını ve 600 dolar bandı ile piyasada kartların yeninden dağıtılmasına sebep olacağını belirtelim.
<>

Benzer Haberler