Önce yeğeninin sonra kardeşinin kocasıyla ilişkiye girdi

7 Temmuz 2021 Çarşamba

Önce yeğeninin sonra kardeşinin kocasıyla ilişkiye girdi

Adana’da yaşayan 30 yaşındaki G.K. ilk önce ablasının kızı olan S.K.’nın kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Teyzesinin, kocasıyla ilişki yaşamaya başladığını öğrenen genç kız soluğu mahkemede aldı. Bir süre sonra sıkılıp ayrılan G.K., bu sefer de ablası E.G.’nin kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Abla E.G. katıldığı canlı yayında kız kardeşine ateş püskürdü. İlk önce annesinin hatırına kız kardeşini affettiğini söyleyen kadın yaşananlara isyan etti.

Adana’da yaşayan G.K. (30), iddiaya göre, ablasının kızı S.K. (24) eşiyle telefonlaşıp mesajlaşmaya başladı. Aldatıldığından şüphelenen S.K., eşiyle tartışınca Adana’daki annesinin yanına döndü. Bu durumu fırsata çeviren G.K., Bandırma’ya gidip yeğenin kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Mutluluk pozlarını sosyal medyada paylaştı.

Gerçeği öğrenince şok geçiren S.K. kocasından boşandı. Bir süre yeğeninin kocasıyla yaşayan G.K. ayrıldı. Ancak bu kez de hedefinde ablası E.G.’nin eşi vardı. G.K. ablası E.G.’nin ikinci eşi olan T.G. ile aşk yaşamaya başladı. Bu durumu fark eden E.G., eşini evden kovdu.

Teyzesi yüzünden eşinden boşanan S.K. da, “Bir teyze yeğeninin kocasına nasıl göz koyar? Hiç mi utanma yok. En güvendiğim insan kocamı benden çaldı. Eğer teyzem değil bir başkası olsaydı bu kadar zoruma gitmezdi. Bir de teyzeye anne yarısı derler. Bu nasıl anne yarısı, nasıl teyze?” diyerek tepkisini dile getirdi.

Abla E.G., Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programına canlı bağlanarak yaşananları anlattı. E.G.’nin kız kardeşi hakkındaki iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.

“EŞİM İNKAR ETTİ”

3 yıl önce kız kardeşinin kızının yuvasını yıktığını söyleyen E.G., olayı nasıl anladığını anlattı. “Kızım boşanıp bana geldiğinde kardeşimi görüntülü arıyorum ‘oteldeyim’ diyor telefonunu açmıyor. Önce kızımın yuvasını yıktı, sonra benim. Annemin hatırına başta affettim ancak böyle bir şeyi nasıl yapar?

“Eşiniz size bu durumu nasıl açıkladı?” sorusuna ise E.G., “Eşim benden hep kaçıyor, telefonlarıma çıkmıyor. Sorunca da ben öyle bir şey yapmadım diyor, ancak kız kardeşim itiraf etti” şeklinde cevap verdi.

 

Nur Tuğba Namlı, tacize uğradığını ifade etti

Kamerayı açık unutup online derste cinsel birlikteliğe girdi

 

Benzer Haberler