Ölüm orucundaki Avukat Ebru Timtik’in durumu kötüleşti!

23 Ağustos 2020 Pazar

Adil yargılanma talebiyle ölüm orucunda bulunan Avukat Ebru Timtik’in durumu kötüye gidiyor. Avukat Aileleri,sıvı ve vitamin tüketiminin durduğunu ve karnında şişlik belirdiğini açıkladı.

Adil yargılanma talebiyle ölüm orucunda bulunan avukat Ebru Timtik’in durumunun kötüye gittiği öğrenildi. Sıvı ve vitamin tüketiminin durduğunu ve karnında şişlik belirdiğini ifade eden Avukat Aileleri, “Herkesi zorla müdahaleye karşı Bakırköy’e çağırıyoruz” dedi.

Avukat Aileleri, adil yargılanma talebiyle ölüm orucunda bulunan avukatlar Ebru Timtik ve Aytaç Ünsal’ın durumuna ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulunan avukat Ebru Timtik’in sağlık durumunun kötüye gittiği belirtilen paylaşımda, “Ebru’nun durumu çok kötüleşti. Sıvı ve vitamin tüketimi durma noktasında. Karnında şişlik var. Herkesi zorla müdahaleye karşı Bakırköy’e çağırıyoruz. Artık her saniye önemli yarın çok geç olabilir” denildi.

Twitter’da #EbruÖlüyorAcilTahliye etiketiyle başlatılan kampanyada Adli Tıp Kurumu raporuna rağmen tahliye edilmeyen edilmeyen Timtik için acilen tahliye çağrısı yapılıyor

Benzer Haberler