Ölü bulunan Batuhan Yiğit’in çantasındaki not ortaya çıktı

6 Ocak 2022 Perşembe

Ölü bulunan Batuhan Yiğit’in çantasındaki not ortaya çıktı

Denizli’ye atanan ve kaybolduktan 6 gün sonra dere kenarında cesedi bulunan hemşire Batuhan Yiğit’in çantasındaki not ortaya çıktı. Notta “Ölümünden kimse sorumlu değildir” ifadeleri yer aldı.

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Batuhan Yiğit, ailesine “Arkadaşlarıma gidiyorum” diyerek evden ayrıldı. Yiğit’ten haber alınamaması üzerine beş gün boyunca arama çalışmalarını sürdüren aile, 6. gününde Motosikletli Polis Timleri ile beraber Yiğit’i, Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesi’nde bulunan 100. Yıl Atatürk Ormanının içerisinden geçen dere yatağında boğazı kesilmiş halde ölü buldu.

ÇANTASINDAKİ NOT ORTAYA ÇIKTI

Yiğit’in ölümünün intihar mı cinayet mi olduğu tartışılırken, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü bir çalışma gerçekleştirdi. Yapılan araştırmada genç hemşirenin çantasından “Ölümünden hiç kimse sorumlu değildir” yazılı not çıktı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından yapılan otopsi de, B.Y’nin ölümünce şüpheli bir duruma rastlanılamadığı ve genç sağlıkçının intihar ettiğinin kesinleştiği bildirildi. Yiğit’in falçata ile boğazı ile bileğini kestiği, ancak bu kesiklerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde olduğu, 23 yaşındaki hemşirenin uzun süre boyunca aşırı kan kaybetmiş olması sonucu hayatını kaybettiği raporda yer aldı.

“EN UFAK ŞÜPHEM OLSA YİĞİT’İMİ KURTARIRDIM”

Batuhan Yiğit’in annesi “En ufak bir şeyden şüphelensem Yiğit’imi korumaya, kurtarmaya çalışırdım. Benim kuzum” ifadelerini kullandı.

Batuhan Yiğit isimli hemşire, boğazı kesilmiş halde bulundu!

Benzer Haberler