Öldüresiye dövülüp sokağa bırakıldı! Hastanede yaşam mücadelesi veriyor

4 Şubat 2022 Cuma

Öldüresiye dövülüp sokağa bırakıldı! Hastanede yaşam mücadelesi veriyor

Adana’da beyin kanaması geçirene kadar dövüldükten sonra sabaha karşı bir araç tarafından evinin bulunduğu sokağa bırakılan 56 yaşındaki Cengiz Kılıç , hastanede yaşama tutunmaya çalışıyor.

Olay, 1 Şubat günü sabaha karşı Yüreğir ilçesi Akıncılar Mahallesi’nde meydana geldi. Temizlik görevlileri sokakta kanlar içinde oturan kişiyi gördü. Temizlik görevlerinin seslenmesi üzerine evden çıkan Hanife Kılıç, kanlar içinde oturan kişinin fırında çalışan eşi Cengiz Kılıç olduğunu fark etti. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Ağır yaralı Kılıç ilk müdahalesinin ardından ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı, buradan da bir özel hastaneye sevk edildi. Kafatasında kırıklar olduğu ve beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Kılıç, yaşam mücadelesi veriyor. Polis, Kılıç’ı darbeden kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

“KOCAMA NE OLDU DİYE SORDUM BANA ‘SEN KİMSİN?’ DEDİ”

Bir çocuk babası Cengiz Kılıç’ın eşi Hanife Kılıç olay günü kocasının her zamanki saatte işe gittiğini ve sabaha karşı onu gördüğünde gözlerine inanamadığını söyledi. Eşinin sokakta yüzü gözü kan içinde oturduğunu görünce şoke olduğunu dile getiren Kılıç gözyaşları içinde, “Kocamı görünce tanıyamadım. ‘Bu benim kocam mı?’ dedim. Eşim o halde konuşamıyordu. Anlatamadı. Ne olduğunu sordum ama bana ‘sen kimsin?’ diye cevap verdi. Doktorlar hayati tehlikesinin olduğunu söylediler. Kavgayı hiç sevmezdi. Sakin ve sessiz biriydi. Ona bunu yapan hastaneye bile götürmemiş ve sokağa bırakıp gitmiş” dedi.

İki grubun silahlı kavgasında çöp atmaya giden Dilan boynundan vuruldu

Eli silahlı maganda ‘oğlum için’ diyerek sokak arasında ateş saçtı

Benzer Haberler