Oktay Kaynarca, EDHO’nun bittiğini açıkladı

31 Ekim 2021 Pazar

Oktay Kaynarca, EDHO’nun bittiğini açıkladı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Başrol Oktay Kaynarca, dizinin bittiğini duyurdu.

ATV’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi tanıtımları yapılmasına rağmen yayınlanmadı. EDHO’nun yapımcıları ile ATV kanal yönetimi arasında sıkıntılar olduğu iddia edilmişti.

Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından dizinin bittiğini duyurarak, ”At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir’ Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…” paylaşımını yaptı.

Tiyatrocu Gönül Orbey’den acı haber

Benzer Haberler