Okan Bayülgen: Bütün belgeselleri seyrettim, uzaya gitmedik her şey yalan

17 Ekim 2021 Pazar

Okan Bayülgen, insanlığın Ay’a gitmediğini öne sürerek, “O kadar eminim ki. Her şeyi seyrettim bütün belgeselleri… Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok. Çünkü dünyaya inemiyorlar” dedi.

Okan Bayülgen, Haber Global’de sunduğu Muhabbet Kralı programında Ay’a gidilmediğini iddia etti. ABD’nin uzay yarışını ‘Sovyetler Birliği ekonomisini batırmak için sürdürdüğünü’ söyleyen Bayülgen şöyle konuştu:

“Uzaya gitmeye gerek yok. Zaten gitmeyeceğiz. Gitmedik de… 69’da yalan. O kadar eminim ki. Her şeyi seyrettim bütün belgeselleri… Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok. Çünkü dünyaya inemiyorlar. Düşün ki, dünyaya inemiyor adamlar büyük bir tehlike. Atmosfer farkı var falan filan ama… Dünyaya herifler ancak suya düşebiliyorlar. Üzerlerinde helikopterler falan uçuyor, kurtarma gemileri geliyor. Nasıl oluyorsa o teknolojiyle Ay’a pıt diye iniyor. Mümkün değil. Şu anda da inemezler. Sovyetleri bitirmek için yaptılar. Daha iyi bir numara yok! Bunu Amerikalı siyasetçiler söylüyor. ‘Biz uzay yarışını Sovyetler bunu yer de bizimle beraber yarışıp, zar zor ayakta tuttukları ekonomilerini batırırlar diye girdik’ diyorlar. Sonuç artık uzayda aranacak bir şey yok.”

Tamer Karadağlı’ya destek veren Yeşim Salkım: Zannettiler ki ben muhalifim…

MEHMET ALİ ERBİL YORUMU: ROMANTİK BİR MESAJ ATTI, BAŞI BELAYA GİRDİ

Bayülgen, meslektaşı Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay tarafından taciz iddiasıyla suçlanmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Mehmet Ali, ilk defa kibar, romantik bir mesaj attı, ya da asistanı attı. Mehmet Ali’nin başı ‘Seninle uyumak istiyorum’ dediği için belaya girdi. Benim neslimin bunu anlamasına imkan yok. Yaş alırken duygusallaştı herhalde dedim, ama bu tam ters etki yarattı.”
Sözlerini, Erbil’in herkesin evine kabul ettiği bir şovmen olması dolayısıyla söylediğini ifade eden Bayülgen, “Beni de linç etmesinler, bunları söylemem de her şeyi onayladığım anlamına gelmiyor” dedi.

TAMER KARADAĞLI AÇIKLAMASI: BELLİ Kİ BİR ORGANİZASYON PROBLEMİ VAR

Okan Bayülgen, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni’nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında yaşanan gerilime de değindi:

“Bugünlerde bu linç etme işi çok tehlikeli. Onları tanıyan bizler yüzde yüz linç etmek yerine daha dengeli davranmayı ve anlamayı tercih ediyoruz. Tamer Karadağlı’nın davranışlarından yana değilim ama belli ki orada bir organizasyon problemi var. Adam da saksı gibi durmak zorunda kalmış.”

Okan Bayülgen: Bütün belgeselleri seyrettim, uzaya gitmedik her şey yalan

Benzer Haberler