O Ses Türkiye’nin şampiyonu belli oldu

22 Ocak 2022 Cumartesi

O Ses Türkiye’nin şampiyonu belli oldu

O Ses Türkiye dün akşam yayınlanan final bölümünde gözler kimin şampiyon olacağındaydı. Finale kalan 10 yarışmacı arasından seyirci oylaması sonucu şampiyon olan isim Hasan Koçak oldu.

TV 8 ekranlarında seyitci ile buluşan, jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’un yer aldığı O Ses Türkiye yarışmasının şampiyonu belli oldu.

Büyük finale Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş’in takımından 3, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’un takımından 2 kişi çıktı. Performansların ardından seyirci oylamasıylayarışmacılar elendi ve şampiyon isim belli oldu.

SMS oylaması sonrasında ilk altı isim seçildi. Daha sonra sona kalan altı isim tekrar sahneye çıktı. Oylama ile ilk dört sonraki tura geçti. Dört yarışmacının sahnesi sonrasında oylama ile final ikilisi bulundu. Ve O Ses Türkiye şampiyonu böyle belli oldu.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU

O Ses Türkiye’de yarı finalde yapılan eleme ile finale kalan son dört yarışmacı şu şekildeydi:

Hasan Koçak
Devrim Seyrek
Mert Yenihayat
Hakkı İlek

O Ses Türkiye 2021 sezonunda birinci olan, şampiyonluğu elde eden Hasan Koçak, otomobil ile ödüllendirildi.

HASAN KOÇAK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hasan Kolçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum’dan katıldı. Aslen Artvinli olan Hasan Kolçak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyor. O Ses Türkiye’ye 2016’den beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmış.

Nevşin Mengü: ‘Dillerini koparmak görevimiz’ açıklaması sızdırıldı

Benzer Haberler