Nuri Şahin Alman devinin başına geçebilir

Yayın tarihi: 13 Haziran 2024 Perşembe 5:05 pm - Güncelleme: 13 Haziran 2024 Perşembe 5:06 pm

Borussia Dortmund’da Edin Terzic’in görevinden ayrılmasının ardından Nuri Şahin‘in takımın yeni teknik direktörü olabileceği iddia edildi.

Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan Borussia Dortmund, kupayı Real Madrid’e kaptırmıştı. Alman ekibinin teknik direktörlüğünü yapan Edin Terzic ise sürpriz bir kararla görevden ayrıldığını açıkladı. Terzic’in yerine gelecek isimle ilgili ise dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

TERZIC DÖNEMİ SONA ERDİ

Borussia Dortmund’dan yapılan açıklamada Terzic ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığı kaydedildi. Görevi bırakmasıyla ilgili olarak Terzic, “Borussia Dortmund için her zaman en iyisini diliyorum. Kulübe veda etmiyorum, tekrar görüşmek üzere.” ifadelerini kullandı.

NURİ ŞAHİN SESLERİ

Bild’de yer alan haberde ise Edin Terzic sonrası Borussia Dortmund’da teknik direktörlük görevini Nuri Şahin devralacağı belirtildi. 2023’ün sonunda Antalyaspor’dan ayrıldıktan sonra Borussia Dortmund’da Terzic’in yardımcısı olan Şahin, Alman devinin yeni teknik direktörü olmaya çok yakın.

Hasan Arat’tan Nuri Şahin sorusuna yanıt

Borussia Dortmund’da Edin Terzic’in görevinden ayrılmasının ardından Nuri Şahin’in takımın yeni teknik direktörü olabileceği iddia edildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ