Nurgül Yeşilçay kazayı anlattı

16 Mart 2022 Çarşamba

Nurgül Yeşilçay kazayı anlattı

Nurgül Yeşilçay, Arnavutköy’de bir balıkçıdan çıkarken objektiflere yansıdı. Kendi kullandığı araçla talihsiz bir kaza geçiren 45 yaşındaki oyuncu, tedavisinin devam ettiğini belirtirken, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Nurgül Yeşilçay’ın, bir polisi canlandırdığı ‘Son Nefesime Kadar’ dizisinin setinde, sahne gereği gördüğü suçluyu yakalamaya çalışırken kaza yaptığı ortaya çıkmıştı. Rol arkadaşına arkadan hafif bir şekilde çarpan Yeşilçay, daha sonra direksiyon hakimiyetini kaybederek, bir ağaca çarpmıştı.

“HEM DİREĞE HEM AĞACA VURDUM”

Arnavutköy’de görüntülenen 45 yaşındaki Yeşilçay, “Talihsiz bir kazaydı. İzleri hala geçmedi. Normalde otomobil kullanmayı seven birisi değilim. Kullanmak zorunda kaldım. Frene basayım derken panikleyerek gaza bastım. Hem direğe hem de ağaca vurdum. Doktor kontrolü devam ediyor. Kalıcı bir hasar yok. Elektroşok ve fizik tedavi devam ediyor. Üç aylık bir süre içerisinde düzelecek” dedi. Basın mensuplarının “Pandemi öncesi iki tane sinema filmi çektiniz. Vizyona ne zaman gireceği belli oldu mu?” sorusuna oyuncu, “Sinema filmi ‘Mahalleden Arkadaşlar’ ne oldu bilmiyorum. Pandemiye denk geldiği için çıkmadı. Diğeri de 2023 yılında çıkacak” ifadelerini kullandı.

“AĞZIMA ÇENEME DİKİŞLER ATILDI”

Yeşilçay, bir hafta önce Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatler üzerine çekmişti. Çektiği bir selfie’yi yayınlayan sanatçı, yazdığı mesajla sevenlerini endişelendirmişti. Kaza geçirdiğini açıklayan Yeşilçay, “Bir süredir buralarda yoktum! Hastanelerde boğuşuyordum çünkü! Kendi kullandığım araçla büyük bir Kaza atlattım! Ağzıma, çeneme dikişler atıldı! Hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek! Azıcık yamuğum ama gayet iyiyim anlayacağınız. Siz siz olun emniyet kemerinizi takın lütfen” ifadelerini kullanmıştı.

Nurgül Yeşilçay kaza geçirdi

Benzer Haberler