Nihal Yalçın Tamer Karadağlı’nın taklidini yaptı

11 Ekim 2021 Pazartesi

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın, kendisi konuşurken yaptığı hareketler ve ödülünü takdim etme şekli eleştiri konusu olan Tamer Karadağlı’nın taklidini yaptı.

Oyuncu Tamer Karadağlı’nın bu yıl 58’incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın’a ödülünü takdim etme şekli eleştiri konusu oldu.

Altın Portakal’da Tamer Karadağlı’dan Nihal Yalçın’a tepki toplayan hareket

Festivalde 9 Ekim akşamında ödül töreni düzenlendi. Yalçın, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü ‘Zuhal’ filmindeki rolüyle kazandı.

Yalçın, kürsüye çıkmasının ardından teşekkür konuşmasını yaparken Karadağlı da elinde ödülle hemen arkasında bekliyordu. Bu sırada Karadağlı’nın sıkıldığını belli eden jest ve mimikleri dikkat çekti.

Karadağlı, Yalçın henüz konuşmasına devam ederken ödülü uzattı. Kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Yalçın, önce “Kim verdi ödülü?” diye sorarak arkasına baktı, ardından da “Sus mu dediniz? ‘Artık sus’ mu diyorsunuz?” dedi. Karadağlı da “Ödülünüzle birlikte konuşun diye” yanıtını verdi.

Kaftancıoğlu’ndan Tamer Karadağlı’ya tepki: Çirkin bir suretini…

Nihal Yalçın, Twitter hesabından daha sonra “Lütfen Tamer’in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!” diye yazarak ödülle fotoğrafını paylaştı.

Nihal Yalçın, kendisi konuşurken yaptığı hareketler ve ödülünü takdim etme şekli eleştiri konusu olan Tamer Karadağlı’nın taklidini yaptı.

Zeynep Ocak o anları Instagram hikayesinde paylaştı.

Benzer Haberler