Netflix’ten Ece Üner’in gündem olan ‘tespit’ine gönderme

6 Ocak 2022 Perşembe

Netflix Türkiye psikolojiye ilişkin tespiti gündem olan Ece Üner‘e gönderme yaparak bir paylaşımda bulundu.

Uzun yıllar haber spikerliği yapan Ece Üner, geçtiğimiz aylarda kanal ile yollarını ayırarak gündüz kuşağında program sunmaya başladı. Programında aile içinde yaşanan sorunları ve kayıp olaylarını ele alan Üner’in katıldığı bir yayında anlattıkları sosyal medyada gündem oldu.

3 yıl önce Aslı Şafak’ın İşin Aslı programına konuk olan Ece Üner, “Psikolojide bir kural varmış: 3 dakikadan fazla bir kavga uzuyorsa ve birisi meseleyi uzatıyorsa o seninle ilgili bir problem değildir. O, onunla ilgili problemmiş. Bunu anladığın andan itibaren zaten aydınlanıyorsun. Vay bana nasıl söylenir, vay beni sevmiyor mu, beni aşağılıyor mu, beni aldatıyor mu… Sen değilsin kardeş mesele. Egonu öldür. Ego zaten çok büyük bir düşman” demişti.

“ÜST ÜSTE 3 KERE BİR DİZİYİ ÖNERMENE RAĞMEN…”

Twitter’da günlerce konuşulan videoya bir göndermede Netflix Türkiye’den geldi. Kısa sürede yüzlerce beğeni alan paylaşımda, “Psikolojide bir kural varmış, üst üste 3 kere bir diziyi önermene rağmen karşındaki kişi izlemiyorsa bu seninle ilgili değil onunla ilgili bir durummuş” denildi.

Show TV’den ayrılan Ece Üner’in yeni adresi belli oldu

Benzer Haberler