Netflix önümüzdeki ay bomba içeriklerle karşınızda olacak

28 Mart 2020 Cumartesi

Netflix Nisan ayında merakla beklenen La Casa de Papel‘in 4. sezonunun yanı sıra Nailed It!‘in dördüncü sezonunu ve Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi‘nin son sezonunu yayınlayacak.

Nisan ayını coronavirus yüzünden çekimleri aksayan yapımlara rağmen dolu dolu geçirecek olan Netflix , bu süre zarfında varsayılan mobil oynatma kalitesini HD‘ye çekecek. Veri trafiğinin arşa çıktığı bugünlerde bu hamlenin yapılması, akıcı ve sorunsuz bir deneyim için oldukça yerinde bir hamle diyebiliriz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Netflix’te Nisan’da yer alacak olan dizi ve filmler ile sizleri baş başa bırakalım.

netflix

Nailed It!’ adlı yemek yarışmasının 4’üncü sezonu 1 Nisan’da yayında olacak.

Netflix’in en çok izlenilen dizilerinden biri olan ‘La Casa de Papel’in 4’üncü sezonu 3 Nisan’da yayında olacak.

‘Brews Brothers’, yeni bir Netflix komedi klasiği. 8 bölümden oluşacak ve 10 Nisan’da yayınlanacak dizi, iki erkek kardeşin hikayesini konu alıyor.

‘La casa de las Flores’, Meksika’da yaşayan zengin bir ailenin hayatının konu alıyor. Dizinin üçüncü sezonu 23 Nisan’da yayında olacak.

Eşinin ölümünün ardından yas tutmaya devam eden Tony’nin hayatını konu alan ‘After Life’, 24 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkan ‘Sergio’, Bağdat’taki bir diplomatın hikayesini konu alıyor. Sergio, 17 Nisan’da yayında olacak.

Amerikalı yazar Lois Lowry’nin kitabından uyarlanan animasyon filmi ‘Willoughby Ailesi’, 22 Nisan’da yayında olacak. Film, ebeveynleri tarafından terk edilen ve modern bir aile olmak isteyen Willoughby kardeşlerin hikayesini konu alıyor.

Tyler Rake isimli bir paralı askerin hikayesini konu alan ‘Extraction’, 24 Nisan’da yayında olacak. Aksiyon filminde Rake, bir suç örgütünün kaçırdığı oğlunu kurtarma görevini üstleniyor.

National Geographic Channel’ın belgesellerinden biri olan ‘Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi’, 22 Nisan’da son sezonu ile Netflix’teki yerini alacak. Bu sezonda Freeman, çeşitli kültürleri ve dinleri araştıracak.

Razer DeathAdder v2 gaming mouse ve Razer Cynosa Lite gaming klavye

Benzer Haberler