Nefise Karatay’a hapis istemi! ‘Yarı çıplak masaj yaptırırken odaya girdiler’ demişti

4 Temmuz 2022 Pazartesi

Nefise Karatay, masaj yaptırırken iş insanı Tolga Balta ile sıra kavgası yaşamış ve olay mahkemeye taşınmıştı. Masör tanıklık yaptı, savcılık Karatay’a hakaret ve tehdit suçlarından 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Manken Nefise Karatay, yarı çıplak masaj yaptırırken, iş adamı Tolga Balta’nın odasına girip kendisine hakaret ettiğini iddia etmişti. Ancak odadaki masör, ünlü mankenin “Ben Nefise Karatay’ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz. Görürsünüz gününüzü” deyip küfür ettiğini öne sürdü. Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre Karatay’ın hakaret ve tehdit suçlamasıyla 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

Karatay, geçtiğimiz ekim ayında İstanbul Ortaköy’de bulunan bir sosyal tesise gitti. Masaj yaptırmak için akşam saatlerine randevu alan manken, randevu saatinin gelmesinin ardından masaj odasına girdi.

Masaj odasında yarı çıplak bir şekilde masaj yaptırdığı esnada iddiaya göre içeriye iş insanı Tolga Balta girdi. Sıranın kendisinde olduğunu söyleyen Balta, “Ben masaj yaptırmaya geldim, buradan çıkın” şeklinde konuştu.

Karatay soyunuk vaziyette olduğunu, kapıyı kapatarak Balta’nın dışarı çıkması gerektiğini söyledi. Masaj odasında bulunan masör ise Balta ile Karatay’ın tartışması sonrası olaya müdahale etti.
Bu sırada polisi arayan ünlü mankenin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri geldi.

“BEN NEFİSE KARATAY’IM ÇIKMIYORUM”

Savcılıkça yürütülen soruşturmada masör olaya tanıklık etti. Tanık Kevser G., olay sırasında içeride bulunan kişinin “Ben Nefise Karatay’ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz, s… gidin.
Görürsünüz gününüzü” şeklinde bağırdığını beyan etti. İş adamı ve sevgilisi, Karatay’la uzlaşmayı reddetti.
Tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açıldı. Karatay’ın 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

“KAPIYI ÇALDIK, SES GELMEYİNCE AÇTIK”

Nefise Karatay, gittiği merkezde olay günü Tolga Balta’nın kendisine hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Balta ise nişanlısıyla masaj odasının kapısını tıkladığını, ses gelmemesi üzerine sevgilisinin kapıyı açtığını, Karatay’ı gördüğünde ise kapıyı kapatıp sıranın kendilerinde olduğunu söylediğini iddia etti. Ancak Karatay’ın kendilerine hakaret ve tehdit ettiğini ileri sürdü.

Yarı çıplak masaj yaptıran Nefise Karatay’ın odasına iş adamı daldı

Benzer Haberler