Murat Özdemir yine olay çıkardı, gözaltına alındı

30 Eylül 2021 Perşembe

Murat Özdemir yine olay çıkardı, gözaltına alındı

Bolu’da daha önce polise rüşvet teklif eden Murat Özdemir, aracını yine aynı kaldırıma park edince tartışma çıktı. Polislere sataşan Özdemir bir kez daha gözaltına alındı.

Bolu’da öğle saatlerinde PTT Caddesi’nde katıldığı televizyon kanalındaki yarışmadan diskalifiye edilen ve evinde beslediği papağana eziyet ettiği görüntülerle gündeme gelen Murat Özdemir, 31 Ağustos’ta, aracını kaldırım üzerine park etmesi nedeniyle ceza kesen polislere cebinden çıkardığı paralarla rüşvet teklif ederek de tepki çekmişti.

Özdemir, aynı yere bu kez de kendisine ait minibüsü park ederek yine olay çıkardı. Özdemir ile yanında bulunan ve ismi öğrenilemeyen kişi, görüntü çeken gazeteciler ile olay yerine gelen polis ekiplerine sataştı. Bu sırada cep telefonuyla sosyal medyadan da canlı yayın yapan Özdemir, polislere dönerek, “Bizim paramız çok, bırakın ceza kessinler” dedi. Polisin uyarılarına rağmen canlı yayını sürdüren Murat Özdemir ile arkadaşı, gözaltına alındı.

Murat Özdemir hakkında, 1 ay önce de sosyal medyadan yaptığı canlı yayında jandarmaya hakaret ettiği ve aracını çekmek isteyen polislere para teklif ettiği gerekçesiyle adli işlem başlatılmıştı. Gözaltına alınan Özdemir, ‘maske takmamak’tan idari, ‘alkollü araç kullanmak’tan ve ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokmak’tan da hakkında işlem uygulanıp, serbest bırakılmıştı.

MasterChef Murat’tan yeni bir skandal daha

Benzer Haberler