Müge Anlı’da aranan Muhammet Arslan’ın cansız bedenine ulaşıldı

21 Nisan 2022 Perşembe

Müge Anlı’da aranan Muhammet Arslan’ın cansız bedenine ulaşıldı

İstanbul Sultangazi’de 6 gün önce kaybolan hemşire Muhammet Arslan’ın cesedi, Sultangazi Kent Ormanı’nda bulundu.

Sultangazi’de geçen Cuma gününden beri Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli sağlık çalışanı Muhammet Arslan (27)’dan haber alınamıyordu. Kayıp Muhammet Arslan’ı bulmak için polis ekipleri kent ormanında harekete geçti. Alibeyköy Barajı’nda da arama yapıldı.

Özel Harekat, Polis Arama Kurtarma (PAK), Çevik Kuvvet, Sualtı ekiplerinin yanı sıra eğitimli köpekler de arama çalışmalarında kullanıldı. Ormanlık alanda ve Alibeyköy Barajı’nda devam eden arama çalışmalarına polis helikopteri de havadan destek verdi.
Aramalar sonucu Muhammet Arslan’n cansız bedeni bulundu. Arslan’ın intihar ettiği belirtiliyor.

Cenazeyi inceleyen ekipler, Muhammed Arslan’ın intihar etmiş olabileceği üzerinde durduklarını açıkladı. Muhammet Arslan’ın amcası Sinan Arslan, yeğeninin internet üzerinden bahis oynadığına ilişkin iddialara “Canımız yanıyor. Diğer ailelerin canının yanmasını istemiyorum. Burada ailelere çok iş düşüyor. Sanal oyunlar işi nereye getiriyor, görüyorsunuz. Bunları örtbas etmemek lazım” diye konuştu.

MÜGE ANLI’DA ARANIYORDU

Muhammed Arslan’ın ailesi Müge Anlı’nın programına çıkmış ve oğullarının bulunması için yardım istemişti. Yapılan aramalarda 6 gün önce kaybolan erkek hemşire Muhammet Arslan’ın cansız bedeni bulundu.

Benzer Haberler