Müge Anlı: Cumhurbaşkanı olsam, yapacağım şey cezaevi inşa etmek

29 Kasım 2021 Pazartesi

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının sunucusu Müge Anlı, canlı yayında programa çıkan bir kişiye sinirlenerek, “Bir aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek” dedi.

ATV’de yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında İstanbul’un Pendik ilçesinde birlikte yaşadığı 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz’den haber alamadığı için programa katılan Yadigar Kepçe ile ilgili iddialar, program sunucusu Müge Anlı’yı sinirlendirdi.

‘Sahte imam’ iddiasıyla suçlanan Yadigar Kepçe’nin eski eşi Müge Anlı’ya bağlandı ve “Benimle evlenmeden önce sahte hocalık yapıyordu” sözleri ile canlı yayına gelen ihbarları doğruladı. Bunun üzerine, Kepçe’nin sahte hocalık, cinsel saldırı ve daha birçok suça karıştığı iddiaları Müge Anlı’nın sinirlenmesine neden oldu. Müge Anlı, iddialar hakkında gelen ihbar sonrası şunları söyledi:

“Sizi zamanında içeri almadıkları için siz böyle devam ediyorsunuz abi. Aslında problem sizde değil. Ben size söyleyeyim yani. Gerçekten elimde bir yetki olsa, 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek. Bunları toplayacağım vereceğim ellerine briket falan kendilerine bir cezaevi inşa etsinler, girsinler içine kalsınlar. Bir de onlara fide, tohum.

Karınlarını da doyurmak lazım. Ektiklerini yesinler. Hiç onlara yemek de pişiremem devletini imkanlarını ona mı şey yapacağız. Devletin o kadar yaşlısı var çoluğu var çocuğu var. Kadın kaçmış inşallah senden bir şey yapmadıysan. Kaçırın kaçırın kadınları, gelin ben de arayın.”

Ölümden kıl payı kurtuldu

 

 

 

Benzer Haberler