Müge Anlı canlı yayında dayanamadı

10 Kasım 2021 Çarşamba

Müge Anlı‘nın programında ilginç anlar yaşandı. Kayıp olan Hanife Fındıklı’nın eşi Bayram, röportaj vermek istemeyince kendisini odaya kilitledi. Müge Anlı kahkahayı bastı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan ilginç anlar herkesi güldürdü. Kendisinden haber alınamayan 27 yaşındaki Hanife Fındıklı’ın olayı yayında işlenmeye devam etti. 27 yaşındaki kadın, Müge Anlı’nın set ekibinin de çabasıyla aranmaya başlandı. Hanife Fındık’ın eşi Bayram, eşini aradığını açmadığını, mesaj atıp “Ben Çankırı’ya hastaneye gidiyorum, kafamda tümör var” dediğini, hastaneye sorduğunu, öyle bir kayıt olmadığını ifade etti.

Hanife Fındık ile Bayram’ın mesajlaşma görüntüsü de yayın sırasında yayınlandı. Hanife Fındık’ın, “Sana korkudan diyemedim, tümör var bende, hastaneye gideceğim. Yanımda takılar var bir şey yok merak etme.” yazdığı görüldü.

Stüdyoda olaya ilişkin tartışmalar devam ederken, Fındık’ın eşi Bayram, konuşmak istemediğini belirtip kendisini odaya kilitledi. Bekleyen muhabire kapıyı açmamak için direnen Bayram Fındık, hem Müge Anlı’yı hem stüdyodakileri şaşırttı.

KAHKAHA ATTI

Müge Anlı, yaşanan anlar karşısında kendisini gülmekten alıkoyamadı. Bir süre muhabire direnen Bayram Fındık, Müge Anlı’nın sorusu üzerine kapıyı aralayıp, cevap verdikten sonra yine kendini odaya kilitledi. Müge Anlı, “Yüzsüzlük diz boyu illaki konuşacak” diyerek tepki gösterirken bir yandan da kendini tutamayıp güldü.

Müge Anlı canlı yayında isyan etti!

Benzer Haberler