Motokuryelik yapan 17 yaşındaki çocuk trafik kazasında yaşamını yitirdi

5 Nisan 2022 Salı

İstanbul’da motokuryelik yapan 17 yaşındaki Zafer Umut Bayram’ın idaresindeki motosiklet bir çöp kamyonuna çarptı. Bayram’ın cansız bedenini gören ailesi sinir krizi geçirdi.

İstanbul Sancaktepe’de 17 yaşındaki Zafer Umut Bayram’ın idaresindeki motosiklet yağmur nedeniyle kayhanlaşan zeminde duramadı. Bayram’ın idaresindeki motosiklet çöp kamyonuna arkadan çarptı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemede Bayram’ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Polis ekipleri de olay yerinde güvenlik önlemi alarak inceleme yaptı.

 

AİLESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay yerine gelen baba, oğlunun cansız bedenini görünce yere yığılırken anne de gözyaşlarını tutamadı. Sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınan anne ve baba sakinleştirilmeye çalışıldı. Polis ekipleri, motosiklet sürücüsünün üzerini muşamba ile örterek savcının olay yerine gelmesini bekledi.

Nöbetçi savcının olay yerindeki incelemesinden sonra motosiklet sürücüsünün cansız bedeni, Sancaktepe İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Kaza yapan 17 yaşındaki Zafer Umut Bayram’ın 17 yaş grubu için belirlenen A1 sınıfı ehliyetinin olmadığı öğrenildi. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

 

İstanbul’da yaşamanın maliyeti son bir yılda yüzde 73,63 arttı

 

 

 

 

Benzer Haberler