Minikler 23 Nisan’ı Çakırlar Korusu’nda karşılıyor

Yayın tarihi: 20 Nisan 2024 Cumartesi 3:55 pm - Güncelleme: 20 Nisan 2024 Cumartesi 3:55 pm

Atakum Belediyesi’nin Çakırlar Korusu’nda düzenleyeceği programla çocuklar, doğal güzelliklerle iç içe bayram coşkusu yaşayacak.

Atakum Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden özel etkinliklerle kutluyor. İncesu Mahallesi’nde bulunan Çakırlar Korusu Tesisi’nde düzenlenecek programda minikler, eşsiz manzara eşliğinde bayramlarını kutlayacak.

TESİS 23 NİSAN’A HAZIR

Atakum Belediyesi ekipleri, çevre düzenleme ve tadilat çalışmalarını tamamlayarak tesisi;  23 Nisan kutlamalarına hazır hale getirdi. Miniklerin etkinlikleri için özel olarak düzenlenen parklar, spor alanları ve kafeler; Atatürk resimleri ile bayraklarla süslendi

MİNİKLERE ÖZEL PROGRAM

Kentte bulunan sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçektirileşecek tören, 23 Nisan Salı günü saat 13.00’te başlayacak. Minikleri, oyun atölyelerinden boyama etkinliklerine ve sürpriz aktivitelere kadar çok renkli bir program bekliyor. Eğlenceli gösteriler ve 23 Nisan şarkılarının da yer aldığı program, saat 18.00’de sona erecek.

TÜRKEL’DEN DAVET

Etkinlik için hummalı bir çalışma yürütüldüğünü belirten Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, “Atakum’a bahar kutlamalarla geldi. TBMM’mizin 104. kuruluş yıldönümü ve çocuklarımızın bayramını kutlamak için tüm halkımızı Çakırlar Korusu’na davet ediyorum.” dedi.

 

Kaynak: BÜLTEN