Milli Takımda sakatlanan Serdar Aziz’e Edgar Davids modeli!

14 Ekim 2021 Perşembe

Milli Takımda sakatlanan Serdar Aziz’e Edgar Davids modeli!

Norveç karşılaşmasının ikinci yarısında girdiği ikili mücadele sonrasında yüzüne darbe alan ve sakatlanan Serdar Aziz’in Trabzonspor deplasmanında oynaması için büyük çaba harcanıyor. Serdar Aziz’in sahada olabilmesi için Edgar Davids’in kullandığı gibi gözlük tasarlandı.

Fenerbahçe’nin tecrübeli stoperi Serdar Aziz, Norveç maçının 65. dakikasında Thorsby’nin faulüyle gözünden sakatlanmış ve milli takım kadrosundan çıkarılmıştı. Serdar Aziz’in özel bir gözlükle Trabzonspor deplasmanında sahada olması bekleniyor.

Fenerbahçe’de zorlu Trabzon deplasmanı öncesi stoperdeki belirsizlik sürüyor. 12 Eylül’de yaşadığı sakatlıktan yeni kurtulan Marcel Tisserand dün ilk kez idmanın tamamında takımla çalıştı. Serdar Aziz ise Milli Takım’da yaşadığı sakatlıkla uğraşıyor.

Sabah’ın haberine göre, Göz kapağında yırtılma olan ve gözü hafif hasar gören tecrübeli oyuncunun pazar günü sahada olması için yoğun çaba sarf ediliyor. Serdar için daha önce Edgar Davids ve Beşiktaşlı Montero’nun Atletico Madrid’de yaptığı gibi özel gözlük tasarlandı.

Bu gözlüğün özelliği darbeye dayanıklı olması. Böylelikle Serdar, gözündeki probleme rağmen antrenmanlara çıkabilecek. İdmanlarda Serdar’ın gözlüklü performansı test edilecek.

30 yaşındaki oyuncu herhangi bir problem yaşamazsa Trabzon’da gözlükle sahada olacak.

 

TIKLAYIN: Fransızlar Fatih Terim için geliyor!

 

Benzer Haberler