Mike Tyson eski günlerini ağlayarak hatırladı… ‘Boş bir hayat yaşıyorum’

4 Mart 2020 Çarşamba

Mike Tyson, bir başka efsane Ray Sugar Leonard ile konuştuğu programda eski anılarını hatırladı ve duygularına hakim olamadan ağladı.

Tyson vahşi görünümden mütevazı bir hayata geçişini anlatırken çok ama çok zorlandı. Nefes alamadı, daraldı, gözyaşlarını içine döktü.

53 yaşındaki Tyson “Geriye dönüp baktığımda şu an kendimi çok boşlukta hissediyorum boş bir hayat yaşıyorum. Eski zamanlarımı özlüyorum. Dövüş ve savaş sanatlarını en iyi bilen kişiydim. Ringde birini öldürmekten çok korktum. Bu yüzden ringde de benden korktular çünkü bir yok ediciydim. Bunun için doğmuşum resmen“ ifadelerini kullandı.

Tyson dramatik bir şekilde sözlerine “Şimdi o günler gitti. Boş biriyim. Ben bir hiçim. Alçakgönüllülük sanatına sığındım, bunun için çabalıyorum. O eski Tyson olamadığım ve bir daha asla olamayacağım için ağlıyorum” şeklinde devam etti.

MİKE TYSON’IN KISACA BOKS KARİYERİ

Trevor Berbick’i yendikten sonra 20 yaşında ağır sıkletin gelmiş geçmiş en genç dünya şampiyonu rekorunu hala elinde bulunduran Mike Tyson 2 kez unvan kazanmış biri olarak 1992’de tecavüzden hüküm giydikten sonra üç yıl hapis yatmıştı.

Benzer Haberler