MHP’li Başkan’ın imdadına saray ittifakı değil İmamoğlu yetişti

28 Temmuz 2020 Salı

Rize Çayeli’nin MHP’li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan evlerin bodrumlarını basan su ve çamur nedeniyle yardım istedi. İmamoğlu’nun belediyeden araç yollaması üzerine sorun çözüldü.

Sözcü’den İsmail Akduman’ın haberine göre; Rize Çayeli’nde 13 Temmuz günü meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği sel ve heyelanın verdiği zararın izleri silinmeye çalışılırken, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) binaların bodrum katlarında bulunan balçıkların temizlenmesi, tıkalı kanalların açılması için tam donanımlı araç talep etti.

SONAR’dan pandemi döneminin en başarılı belediye başkanları anketi…

İMAMOĞLU ARACI HEMEN GÖNDERDİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çayeli’nden gelen bu talebe kayıtsız kalmayarak tam donanımlı bir aracı hemen ilçeye gönderdi.

Fen İşleri Müdürlüğü hizmetine verilen araç, sel felaketi yaşanan bölgelerde çalışmaya başladı. Başkan Çiftçi’de İBB’den alınan tam donanımlı araçla sel felaketi sebebiyle Eskipazar mahallesi şairler deresi üzerinde bulunan apartman ve iş yerlerinin bodrum katlarında biriken balçığın temizlenme çalışmalarını inceleyerek, İmamoğlu’na teşekkür etti.

Almanya’dan ortalığı karıştıracak açıklama… Türkiye artık listede yok!

 

Türk bayrağına saldırmıştı, tutuklandı

12 ilde FETÖ operasyonu: 11 gözaltı

Benzer Haberler