Metro’daki yoğunluğu eleştiren Demet Akalın’ı Murat Ongun rezil etti

29 Ocak 2021 Cuma

Metro’daki yoğunluğu eleştiren Demet Akalın’ı Murat Ongun rezil etti

Metrodaki yoğunluğa dikkat çekmek isteyen Demet Akalın’ın paylaştığı fotoğrafa İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, “Kullandığınız fotoğraf İstanbul’dan değil Madrid’den” yorumunu yaptı. Akalın’ın paylaşımı sosyal medyada tepki çekti.

Sosyal medya hesabından metrolardaki kalabalığa dikkat çekmek isteyen Demet Akalın, bir fotoğraf paylaşarak “Söylenecek çok şey var… Metrolar, otobüsler, uçaklar hınca hınç… Nereye kadar devam edecek?” notunu düştü.

“FOTOĞRAF MADRİD’DEN”

Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan fotoğrafa İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun da tepkisiz kalamadı. Kısa zamanda tüm sektörlerin normale dönmesi temennisinde bulunan Ongun, şöyle devam etti: “Ancak, bu arzunuzu vurgulamak için kullandığınız fotoğraf İstanbul’dan değil Madrid’den, bilginize.”

 

 

YORUM BOMBARDIMANINA TUTULDU

Murat Ongun’un Demet Akalın’a verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu. Ongun’un yanıtının altına yapılan yorumlardan bazıları şunlar; “Vurdu ve gol oldu. Nişantası metrosu yoktur Osmanbey metrosu vardır sarı renklidir. Ara sıra binin derim”, “İnsan toplu taşıma kullanmayınca bilememesi normal”, “Resmin İstanbul’a ait olmamasından ziyade yazdığı tek kelimenin doğru yazılması beni şaşırttı”, “S400’ler ne zaman geldi de füze fırlatıyorsunuz acaba Murat bey.”

 

İşte Akalın’ın paylaşımına gelen yorumlardan bazıları:

Benzer Haberler